Мета:

Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ як засновник ставить собі разом із керівництвом Католицької школи-гімназії св. Василія Великого за мету гарантувати повне забезпечення високого освітнього рівня та повноцінне виховання учнів у дусі християнської традиції.

Профіль:

Дотримуючись державного стандарту освіти та застосовуючи принципи християнської моралі, Католицька школа-гімназія св. Василія Великого втілює ідеї новітніх технологій навчання та виховання, які забезпечують всебічний розвиток особистості. Особливий обов’язок школи – оживляти шкільну спільноту духом євангельської свободи й любові.

Процес навчання:

Навчальний процес включає предмети державного стандарту та факультативи з фізики, німецької, польської мов, заняття з психологом. Навчальний день обов’язково розпочинається з ранкової молитви.

Духовність:

Впродовж тижня, а також у великі християнські свята учні та вчителі мають змогу брати участь у Божественній Літургії, яку супроводжує шкільний хор. Як одна шкільна родина, беремо участь у прощах до відпустових місць, Всеукраїнських прощах католицьких шкіл, інших заходах культурного та морального спрямування.

Традиції:

Впродовж часу функціонування школи склалися традиції, які формують духовну, патріотичну культуру учнів, виховують національну та релігійну свідомість, створюють умови для розвитку шкільної спільноти. Серед чисельних релігійних свят особливо відзначаються також освітні, громадські і спортивні заходи та урочистості.

Викладачі:

Великим надбанням нашого навчального закладу є його професійний персонал. Для поглиблення інтелектуального та духовного зросту вчителі школи-гімназії беруть участь у семінарах, конференціях, днях духовної віднови та реколекціях.

Гуртки:

На базі школи діють різноманітні гуртки художньо-естетичного та спортивного напрямків, а також арт-студія «Вифлиєм» (арт-терапія для школярів), хор, вокальна та танцювальна студії.

Активність:

Учні школи беруть участь у предметних олімпіадах, різноманітних міських та обласних конкурсах та творчих звітах, де здобувають призові місця. Окрім цього, учні залучаються до різноманітних соціальних проектів – місячник захисту духовного світу дитини, акції милосердя, благодійний ярмарок. Систематично відвідують сиротинці, школи-інтернати, НРЦ, геріатричний пансіонат.