Довідник

Шановні батьки!

Нам дуже приємно, що Ви обрали для продовження навчання саме наш навчальний заклад.

Школа-гімназія спеціалізується на вивченні предметів гуманітарного циклу. Особливий наголос у навчанні робиться на такі іноземні мови: англійська - поглиблено, німецька, польська мови.

Зарахування у гімназію відбувається за результатами вступних випробувань. Вступники складатимуть іспити з української мови і математики. Вступні випробування будуть проходити у червні. Орієнтовні завдання містяться на бічній панелі цієї сторінки.

До звичайного класу учні зараховуються на навчання після співбесіди (батьки – діти – адміністрація) та роботи з психологом (написання тестів). Як правило, ця співбесіда відбувається кілька днів після оголошення результатів вступних випробувань до гімназійного класу.

Запис дітей для вступних іспитів у гімназійний клас проводитиметься у травні (в онлайн режимі – через систему Google Форми або офлайн на прохідній у школі).

У 2019/2020 навчальному  році школа планує набрати три п’яті класи (з них один – гімназійний) – 66 учнів.