Довідник

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці.

А двері широкі, відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

Герої романів, легенд, повістей

У тиші говорять із нами.

В книжках – відкриття всіх великих людей,

Думки, що хвилюють віками.

Ведуть нас в незнане книжки,

Розрадять, коли нам нелегко.

Для нас зберігає їх довгі роки.

Нині, в період відродження національної культури, духовних і культурних традицій нашого народу, бібліотека у школі є однією з важливих культурно - освітніх , виховних та науково - допоміжних ланок, яка виконує велику роль у формуванні національної свідомості, любові до свого народу, своєї землі.

Завдання шкільної бібліотеки полягає не лише в тому , щоб забезпечувати ефективність навчально - виховного процесу, але й - і це дуже важливо - в тому, щоб прищеплювати учнями любов до книжки, інтерес до читання, навчити учнів бережно ставитися до книги - основи - основ буття людського.

Наша бібліотека забезпечена підручниками для всіх учнів, а також налічує близько 1000 примірників сучасної художньої та християнської літератури.

Шановні вчителі, учні, татусі й матусі, дідусі й бабусі! Приходьте до нашої бібліотеки! Ми чекаємо на вас!