Довідник

Відео

Арт-студія «ВИФЛИЄМ» розпочала свою діяльність на початку 2015 року в стінах Католицької школи св. Василія Великого по вулиці Шевченка, 11.

Назва студії говорить сама за себе. Вифлеєм – місто в Палестині, де народився Ісус Христос. Отже, ідея назви співпадає з подією народження нового мистецького проекту. Власне арт-студія виникла як творча платформа для школярів віком від 10 до 12 років.

У форматі цікавого дозвілля, з пензликом у руках і не тільки ми творимо у нашій спільноті гарний настрій, цікаве малювання, моделювання, ліплення та навіть підпалювання.

Ми надихаємо один одного розвивати власні навички у напрямку експериментального мистецтва, адже талановитий кожен без винятку.

Психологи довели, що саме зображувальна діяльність посідає важливе місце у психічному розвитку дитини і містить у собі глибокий психологічний зміст. Під час малювання діти і граються, і навчаються одночасно. Тому методика проведення таких занять є дещо інакшою від звичайних академічних закладів художньої освіти. Основною їх складовою є арт-терапія. Малюємо в техніці фріз-лайт, дудлінгу, вільного стікання фарби, задимлення паперу, об`ємного живопису, просторових композицій з природніх матеріалів у середовищі парку (ленд-арт), створюємо анімаційні паперові та пластилінові фільми «Стоп моушн», паперові модні дефіле, арт-резиденції та екскурсії тощо покликані надихати та спонукати дитину відпочивати у творчій атмосфері, виявляти в маленькому художнику схильність до творчості та спрямувати на перспективу до вступу в академічні шкільні навчальні художні заклади. Адже, як дізнаємося з Євангельської притчі, тільки те зерно зростатиме, яке посаджено в благодатний ґрунт!

Заняття проходять щосереди з 14:30 до 16:30 у кабінеті образотворчого мистецтва.