Довідник

Speaking  Club is the best way to practice speaking in English

 

Тут ми вивчаємо розмовну англійську за власною комунікативною методикою. Чому майже всі іноземці здатні порозумітися англійською? Відповідь проста: за кордоном при вивченні іноземної мови вже давно використовується комунікативний підхід, орієнтований насамперед на розвиток мовних навичок.

Використовуючи досвід практики з Англії,  пропонуємо цікаві, динамічні, різноманітні заняття для підлітків з урахуванням інтересів та потреб цього віку, що спонукають їх висловлювати свою думку у невимушеній атмосфері, в якій вони  позбуваються сором'язливості та страху зробити помилку. Це допомагає їм повірити в себе! Кожна тема опрацьовується за допомого Oral activities: усних вправ, діалогів, рольових ігор та дискусій .

Крім того, учні мають можливість більше дізнатися про Великобританію, звичаї і традиції британців, їхній побут і дозвілля. Діти познайомляться ближче з англійським шкільництвом, а саме з тим, які завдання виконують англійські діти,  як ведуть зошити, які вивчають предмети, чи отримують вони оцінки та куди подорожують.

 Наприкінці кожного місяця учасники клубу «Speak Up» будуть мати можливість отримати автентичну британську літературу як нагороду  за найкращу презентацію своїх проектів та участь у різноманітних вікторинах.