Довідник

Відомо, що фізика – природнича наука, яка вивчає найзагальніші закони природи, матерію, її структуру, рух. Ці знання є підґрунтям всього природознавства.

Учні починають вивчати предмет «Фізика» в 7 класі. Під час навчання вони знайомляться з явищами, поняттями, термінами, вчаться розв’язувати задачі, виконують лабораторні роботи. На жаль, під час уроку важко приділити увагу додатковому цікавому матеріалу, який би доповнив навчальну програми, встигнути розв’язати велику кількість задач, особливо підвищеного рівня складності.

Компенсувати це покликаний факультатив з фізики для учнів 7 класу, під час занять на якому учні мають можливість розширити власні світоглядні уявлення, поглибити знання про методи пізнання природи, сучасні досягнення науки та техніки, покращити свої вміння розв’язувати задачі різних типів, навчитися самостійно виконувати цікаві досліди та багато іншого.