Довідник

Щаслива сім'я – це основа щасливого суспільства.

Кожен із нас намагається максимально реалізувати себе в житті. Для цього ми здобуваємо освіту в найпрестижніших університетах, проходимо стажування в найкращих компаніях, набираємося досвіду, витрачаючи багато часу та можливостей.

Однак попри професію кожен з нас має покликання бути батьком та матір'ю, чоловіком і дружиною, а особливостей цієї «професії» ніхто і ніде не навчає.

Тому завданням нашого курсу є підготувати учнівську молодь до сімейного життя. Тут ми вчимося будувати і зберігати стосунки з однолітками та дорослими, хлопчиками та дівчатками, усвідомлювати традиційні для українського народу сімейні цінності, формувати уявлення про майбутню власну сім'ю, її створення і розвиток на основі любові та поваги. Вчимося уникати конфліктів, формувати сімейний бюджет, витрачати кошти, виховувати дітей, відтворюючи та розглядаючи різні ситуації, що трапляються в родині.