Довідник

Часто можемо почути таке запитання «Навіщо мені вивчати німецьку, якщо є англійська?»

Німеччина є однією з країн-гегемонів та займає провідні позиції у світовому лідерстві.  Які б плани діти не будували на майбутнє, зі знаннями німецької мови можна створити для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, з якими можна поліпшити якість свого професійного і приватного життя.

Німці дуже люблять подорожувати, вони витрачають під час відпустки більше грошей, ніж туристи з інших країн. Вони радіють, коли є можливість поспілкуватися з німецькомовним персоналом та німецькомовними екскурсоводами.

Німеччина – друга за важливістю мова науки. За своїм внеском в дослідження і розвиток Німеччина перебуває на третьому місці у світі і надає дослідницькі стипендії іноземним науковцям.

Вчити німецьку мову означає розуміти життя, культуру, бажання та мрії людей у німецькомовних країнах.

Маючи навіть найменші знання мови, можна поглиблювати свої враження від подорожей не лише німецькомовними країнами, але й іншими європейськими країнами.

Німецька мова – це мова Ґете, Кафки, Моцарта, Баха та Бетховена. Можна отриамти більшу насолоду від читання або прослуховування їхніх творів мовою оригіналу.

Німеччина надає велику кількість стипендій для навчання у вищих навчальних закладах Німеччини.

Між Німеччиною та багатьма країнами світу діють угоди про обмін школярами і студентами, діють різноманітні мовні табори та практики.

Слід зауважити, що німецьку вивчити легше, ніж прийнято думати. Якщо ви вже займалися англійською, то не тільки алфавіт, але й багато слів будуть знайомі.

Німецьку легко розуміти на слух: правило «як чується, так і пишеться» в більшості випадків працює безвідмовно. Не варто лякати себе артиклями, відокремлюваними префіксами, діалектами та умлаутами . Потрібно просто полюбити мову — вона обов’язково відповість вам взаємністю!

Заняття на факультативі німецької мови проходять у веселій та невимушеній атмосфері. Зазвичай, дітям подобаються заняття такого типу, адже вони не «бояться» допустити помилку, так як система оцінювання у нас «молодець» та «подумай, що можна було б виправити».

Учні працюють з німецькомовними підручниками, які підібрані під їх рівень знаннь та вік. Діти особливо люблять працювати з робочим зошитом, який вміщає цікаві завдання – на творчість, на логіку, велика кількість ребусів, загадок та кросвордів, матеріалу для засвоєння лексики та граматики.

Під час заняття використовуються мультимедійні засоби, часто пропонуються відео, за допомогою яких, діти вчаться сприймати мову на слух.

Невід’ємною частиною заняття є складання діалогів, розігрування життєвих ситуацій та використання різноманітних ігор.