Довідник

 Як відомо, польська належить до групи слов’янських мов, тому більшість українців можуть інтуїтивно зрозуміти, про що йде мова. Саме завдяки схожості наших мов, вивчити польську мову не є складно. Факультатив польської мови в наш час є актуальними перш за все для тих, хто хоче отримати європейську освіту.

На сьогоднішній день освіта за кордоном для українців набуває все більшої популярності. Після отримання диплома одного із зарубіжних вищих навчальних  закладів, перед українцями відкривається безліч можливостей. Вони не тільки можуть отримати професію, про яку мріяли, навчаючись в одній із країн Європейського Союзу, але й продовжити підвищувати свою кваліфікацію, отримуючи новий професійний досвід. Будучи одним із сусідів України, Польща, як жодна інша країна світу підходить для того, щоб отримати там освіту. Процес обміну студентами давно налагоджений, а це означає, що отримати європейську освіту набагато простіше, ніж може здатися.

Наш факультатив відрізняється від класичних методів навчання польської мови. Ми використовуємо авторський метод, завдяки якому можна швидко опанувати іноземну мову. Головне — бажання та відкритість.