Довідник

6 правил розумного користувача Інтернету:

•  Я буду поводитись в Інтернеті чемно і не ображатиму інших;
  •  Я буду залишати некорисні для мене веб-сайти;
  •  Я буду зберігати свій пароль в таємниці;
  •  Я буду розповідати своїм батькам про проблеми і користуватися їх підтримкою;
  •  Я буду шукати цікаві веб-сайти й ділитися посиланнями зі своїми друзями;
  •  Я знаю, що можна бути легко обманутим і не буду повідомляти реальні імена, адреси й номери телефонів.

Запам’ятай!

•  Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.
  • Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує Вас, негайно сповістіть про це батьків.
  • Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою Ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності дорослих.
  • Не надсилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
  • Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
  • Погодити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, які Визбираєтесь відвідувати.
  • Не давати нікому, крім батьків, свої паролі, навіть найближчим друзям.
  • Не порушувати закони в Інтернеті.
  • Не шкодити і не заважати іншим користувачам.