Колектив

с. Єремія Стеблина, ЧСВВ
с. Єремія Стеблина, ЧСВВ
с. Єремія Стеблина, ЧСВВдиректорка школи, учителька української мови та літератури"Як молодий керівник, розумію, що в школі мислити потрібно глибоко та творчо, дивитися – з надією, любити – щедро."

c. Тереня Шиналь, ЧСВВ
c. Тереня Шиналь, ЧСВВ
c. Тереня Шиналь, ЧСВВзаступниця директора з навчальної роботи, учителька математики та інформатики"У всьому починати з себе, дарувати свої таланти і любити тих, до кого посилає мене Господь."

Юлія Луцишин
Юлія Луцишин
Юлія Луцишинзаступниця директора з виховної роботи, класний керівник 7-А класу, учителька історії"Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики" (Отто фон Бісмарк)

с. Хризанта Бурмей, ЧСВВ
с. Хризанта Бурмей, ЧСВВ
с. Хризанта Бурмей, ЧСВВсекретар"Все на славу Божу!"

Наталія Мельник
Наталія Мельник
Наталія Мельникголова методичного об'єднання, учителька української мови та літератури"У будь-якій людині захований безмежний Світ, нескінченний в очах Божих" (о. Олександр Мень)

Оксана Гошовська
Оксана Гошовська
Оксана Гошовськаучителька української мови та літератури, класний керівник 8-Б класу"Досягнеш успіху тільки тоді, коли постараєшся на 100%!"

Вікторія Буличева
Вікторія Буличева
Вікторія Буличеваучителька української мови та літератури, класний керівник 7-Б класу"Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей — талант, вміння їх виховувати — мистецтво."

Ольга Антоняк
Ольга Антоняк
Ольга Антонякучителька української мови та літератури, класний керівник 5-Б класу“Перша умова доброї праці з дітьми – добра праця над собою і молитва”.

Віра Бабій
Віра Бабій
Віра Бабійучителька української мови та літератури«Зумій запалити іскорку творчості й бажання, навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя, творчої співпраці. Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед»

с.Міріям Стасюк
с.Міріям Стасюк
с.Міріям Стасюкучителька української мови та літератури"Діти є шедеврами Божого створіння, створеними за Його подобою!"Папа Франциск

Галина Михайляк
Галина Михайляк
Галина Михайлякучителька зарубіжної літератури, класний керівник 10 класу"Головного очима не побачиш, головне бачить тільки серце" (Антуан де Сент-Екзюпері)

Марія Гудзь
Марія Гудзь
Марія Гудзьголова методичного об'єднання, учителька англійської мови"Follow your dreams and never give up!"

Ірина Павлюк
Ірина Павлюк
Ірина Павлюкучителька англійської та німецької мов, класний керівник 1(5)-А класу«З Богом немає нічого неможливого»

Катерина Неспяк
Катерина Неспяк
Катерина Неспякучителька англійської мови, класний керівник 5-В класу«…бо Бог – це любов…така чиста і тиха…»

Ольга Семчук
Ольга Семчук
Ольга Семчукучителька англійської мови"Навчати з любов’ю, з душею, з терпеливістю. Докласти зусилля, додати уміння, бажання й старання. І все залюбки."

Світлана Сеник
Світлана Сеник
Світлана Сеникучителька англійської мови«Живу вже не я, а живе в мені Христос»

Богдан Сеник
Богдан Сеник
Богдан Сеникучитель англійської мови«Do your job and keep a low profile»

Юлія Луцишин
Юлія Луцишин
Юлія Луцишинзаступник директора з виховної роботи, учителька історії, класний керівник 7-А класу"Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики" (Отто фон Бісмарк)

Алла Горбенко
Алла Горбенко
Алла Горбенкокласний керівник 2(6)-А класу, вчитель історї та правознавства.“Не той дурний, хто не знає…але той, хто не хоче.”
Григорій Сковорода

о.Василь Нагорняк
о.Василь Нагорняк
о.Василь НагорнякВчитель історії"Якщо Бог буде на першому місці, то все інше буде на своєму." Святий Августин

о.Віталій Сенько
о.Віталій Сенько
о.Віталій Сенькоучитель християнської етики та курсу "Людина і світ"

о.Іван Гнатюк
о.Іван Гнатюк
о.Іван Гнатюквчитель християнської етики та курсу "Сімейні цінності"Люби ближнього твого, як себе самого.

Олена Рубашевська
Олена Рубашевська
Олена Рубашевськаголова методичного об'єднання, учителька математики та інформатики, класний керівник 6-Б класу«Любов – це вічна робота над собою»

Галина Рущак
Галина Рущак
Галина Рущакучителька математики, класний керівник 11 класу"Єдиний шлях, який веде до знання – це діяльність."

Софія Добжинецька
Софія Добжинецька
Софія Добжинецькаучителька математики та інформатики"Кінцева мета навчання – це не хороші оцінки, а набуття дітьми справжнього вміння мислити."

Олександра Федорняк
Олександра Федорняк
Олександра Федорнякучителька математики

Христина Турій
Христина Турій
Христина Турійучителька математики«Прокладай шлях до розуму людини через її серце»

Наталія Кокар
Наталія Кокар
Наталія Кокарголова методичного об'єднання, учителька біології та екологіїДіти - це наше майбутнє, вони такі особливі та неперевершені у своїх міркуваннях та поглядах. Закладаючи зараз підґрунтя знань у них, ВІРЮ в те, що де б вони В МАЙБУТНЬОМУ не працювали, будуть пам'ятати, що УКРАЇНУ потрібно будувати та розвивати по-іншому – ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЮ ДЕРЖАВОЮ.

Оксана Матюшина
Оксана Матюшина
Оксана Матюшинаучителька географії та природознавства, класний керівник 8-А класу«Люблю те, що викладаю,
Люблю тих, кому викладаю»

Микола Петращук
Микола Петращук
Микола Петращукучитель фізики та астрономії, класний керівник 9-А класу"Docendo discĭmus" («Вчимося навчаючи»)

Марія Пеца
Марія Пеца
Марія Пецаучителька біології, основ здоров'я"Якщо твої плани розраховані на рік – сій зерно, якщо на десятиріччя – сади дерева, а якщо на ціле життя – віддай дітям часточку душі своєї – навчай їх."

Тетяна Бурда
Тетяна Бурда
Тетяна Бурдаучителька хімії"Коли мовчиш – мовчи з любові. Коли говориш – говори з любові. Коли виправляєш – виправляй з любові. Коли вибачаєш – вибачай з любові. Май завжди в глибині серця корінь любові, з того кореня виростуть тільки добрі справи" (св. Августин)

Ірина Рашкевич
Ірина Рашкевич
Ірина Рашкевичголова методичного об'єднання мистецьких дисциплін, учителька трудового навчання"Важливіше оцінити не роботу, яку виконала дитина, а дитину, яка виконувала цю роботу."

Христина Куриляк
Христина Куриляк
Христина Курилякпедагог-організатор, учителька хореографії, класний керівник 9-Б класу"Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу." Й.В.Гете

Людмила Лінник-Савка
Людмила Лінник-Савка
Людмила Лінник-Савкаучителька музики та шкільного хоруГрає все!

Надія Глинська
Надія Глинська
Надія Глинськаучителька фізичної культури"Не можна перетворювати спорт із способу фізичного виховання дітей у спосіб боротьби за особистий успіх, не можна ділити дітей на здібних і посередніх до спорту, не можна розпалювати нездоровий потяг навколо боротьби за гідність школи"

Ігор Васюта
Ігор Васюта
Ігор Васютаучитель образотворчого мистецтва та художньої культури"Роби щось і ти дізнаєшся хто ти." Остін Клеон

Христина Чорній
Христина Чорній
Христина Чорнійзавідувач бібліотекою«Споконвіку було Слово і з Богом було Слово, і Слово було – Бог» (Йо.1.1)

о.Василь Чорній
о.Василь Чорній
о.Василь Чорнійпрактичний психолог«Мети досягає той, хто її прагне!»

Вікторія Дергач
Вікторія Дергач
Вікторія Дергачмедична сестра"Птах , який сидить на дереві, ніколи не боїться, що гілка під ним зламається, бо він довіряє не гілці , а власним крилам. Завжди вір у себе!"


с. Єремія Стеблина, ЧСВВ?1
с. Єремія Стеблина, ЧСВВ
"Як молодий керівник, розумію, що в школі мислити потрібно глибоко та творчо, дивитися – з надією, любити – щедро."

с. Єремія Стеблина, ЧСВВ

директорка школи, учителька української мови та літератури

2012 року закінчила магістратуру Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за спеціальністю «Філолог. Викладач української мови та літератури».

За час перебування в школі виконувала різні обов’язки – від учителя християнської етики до заступника директора з виховної роботи. Брала участь у конкурсах «Учитель року» (номінація «Українська мова та література» ˗ ІІ місце на міському етапі) та «Вчитель року з предметів духовно-морального спрямування», що відбувався в Острозькій академії (ІІ місце на Всеукраїнському етапі).

Католицька школа-гімназія – це насамперед великий подарунок і можливість мого служіння Богові та людям. Це місце, де можна читати Євангеліє в реальності. Тут у Господніх руках помножуються таланти, вміння та добра воля багатьох осіб на Божу благодать. Це можливість перебувати на Таворі, споглядаючи красу Господа в радісних очах дитини й учителя, але й також стояння на Голготі, де Його терпіння заховані в кожному болі та в кожній сльозі. Католицька школа-гімназія – це Галилея, в якій Христос випереджує нашу спільноту своєю турботою, опікою, любов’ю та присутністю. Це місце, де Він є найпершим Учителем віри та нашим Господом. Це також місце родинного затишку та розуміння, це чудовий колектив однодумців, які прагнуть зростати інтелектуально та духовно. Католицька школа-гімназія – це храм, у якому ми намагаємося, щоб наука і віра стали тими крилами, які дозволять дитині полетіти в життя. Це школа, в якій ми прагнемо виховати Людину й Християнина. Нехай нам у цьому допоможе Господь!

c. Тереня Шиналь, ЧСВВ?1
c. Тереня Шиналь, ЧСВВ
"У всьому починати з себе, дарувати свої таланти і любити тих, до кого посилає мене Господь."

c. Тереня Шиналь, ЧСВВ

заступниця директора з навчальної роботи, учителька математики та інформатики

Закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка у 1998 році (спеціальність «Механіка», кваліфікація: механік, математик-прикладник) та Тернопільський національний педагогічний університет у 2008 році (спеціальність «Математика», кваліфікація: вчитель математики).

Педагогічний стаж – 11 років.

Викладаю інформатику в 6 та 9-A класах.

Життєве кредо: «Час – дорогоцінний дарунок від Господа, який помножується, коли даруєш його іншим».

Працюю над темою «Організація дослідницької роботи в процесі вивчення учнями інформатики».

А якщо коротко, то мої цінності можна записати такою формулою: Господь + Служіння + діти + колектив = Любов.

Юлія Луцишин?1
Юлія Луцишин
"Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики" (Отто фон Бісмарк)

Юлія Луцишин

заступниця директора з виховної роботи, класний керівник 7-А класу, учителька історії

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, отримала диплом магістра. З вересня 2011 року працюю в ІФПЗШ І-ІІІ ст. «Католицька школа святого Василія Великого».

Мабуть, немає нічого цікавішого, як бути вчителем історії. Бо хто ще так часто переміщується в часі та просторі і разом із улюбленими учнями мандрує чудовими стежками нашого минулого! Хто ще, як не вчитель-історик щодня відтворює найзахоплюючі сторінки давнини і ділиться цим з тими, хто з уважністю і захопленням чекає на щось нове, невідоме і цікаве! Хто ще, як не вчитель історії виступає «посередником» між молодим підростаючим, митцями та науковцями!

Моє професійне кредо: «Дитина – це не посудина, яку треба наповнити знаннями, це смолоскип, який потрібно запалити!». Моя професійна діяльність спрямована на виховання людини-християнина-громадянина, на зацікавлення учнями історії свого народу та прищеплення почуття любові до своїх співвітчизників-сучасників та героїв минулого. Стараюся, щоб уроки історії були цікавими та корисними. Щоб кожен учень зумів висловити свою думку і відчував себе неповторною особистістю. Намагаюся прокладати шлях до розуму дитини через її серце. Найбільшу радість мені приносить навіть найменше досягнення мого учня як у навчанні, так і в житті. Вірю, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

На уроках історії та правознавства практикую проведення нетрадиційних форм уроків: уроди-конференції, уроки-диспути, уроки-брейн-ринги, уроки-екскурсії. Широко застосовую інтерактивні методи навчання.

На уроках історії та правознавства практикую проведення нетрадиційних форм уроків: уроди-конференції, уроки-диспути, уроки-брейн-ринги, уроки-екскурсії. Широко застосовую інтерактивні методи навчання.

Досвід роботи в Католицькій школі переконує, що кращого навчального закладу для реалізації своїх можливостей годі й шукати. Саме тут зв'язок учитель-учень будується виключно на людських та християнських цінностях. Саме тут я постійно відчуваю присутність Того, Хто мене створив!

с. Хризанта Бурмей, ЧСВВ?1
с. Хризанта Бурмей, ЧСВВ
"Все на славу Божу!"

с. Хризанта Бурмей, ЧСВВ

секретар

Я народилася в Івано-Франківську. В цьому місті пройшли дитячі і юнацькі роки.

2011 р. розпочалося моє монаше служіння у Львові, де я отримала початкову формацію.

У 2017 році повернулася до Івано-Франківська. Із серпня продовжую моє служіння Богові у Католицькій школі-гімназії. На даний час працюю у секретаріаті школи. Також одночасно здобуваю освіту вчителя математики та інформатики в Ужгородському Національному Університеті.

Наталія Мельник?1
Наталія Мельник
"У будь-якій людині захований безмежний Світ, нескінченний в очах Божих" (о. Олександр Мень)

Наталія Мельник

голова методичного об'єднання, учителька української мови та літератури

Закінчила Івано-Франківський педагогічний інститут (філологічний факультет). Спеціальність: учитель російської мови і літератури, вчитель української мови і літератури.

Працювала вчителем російської мови і літератури, вчителем української мови і літератури, заступником директора з виховної роботи у середній школі.

Цінності: Господь, Біблія, Людина, Сім’я, Дитина, Честь, Порядність.

Точкою перетину всіх шкільних предметів є Слово. Намагаюся працювати так,щоб дитина відчула його тонкий смак і ніжну пісню.

Уроки мови і літератури - це пошук, а не «завантаження» матеріалом. Учні вчаться читати , мислити, цікавитися, досліджувати, творити, грамотно писати через веселі правила, лінгвістичні розминки, кольорові творчі завдання і… гасло: «Ура! Помилка!»

Пам’ятаю, що я – дитина, якій Господь дав крила, щоб на них принести в небо душі інших дітей.

Оксана Гошовська?1
Оксана Гошовська
"Досягнеш успіху тільки тоді, коли постараєшся на 100%!"

Оксана Гошовська

учителька української мови та літератури, класний керівник 8-Б класу

Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Повна вища освіта (диплом магістра з відзнакою) за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікація викладача української мови і літератури; вчителя зарубіжної літератури; літературного редактора.

Навчалася в аспірантурі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальністю українська мова. Здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Стаж роботи: 7 років.

Католицька школа змінює людей.

У кожного учня своя дорога. Сьогодні вона завела його до Католицької школи, і це не збіг обставин, не спонтанний вибір, не освітній експеримент – це воля Бога, Його поклик бути саме там, а не деінде. Особливість підходу в тому, щоб дати учню виразне відчуття, що він – дарунок Бога, особливий і неповторний.

На уроках використовую такі методи викладання: пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, проблемний виклад матеріалу, евристичний, дослідницький.

Прийоми викладання: прийом графічного розбору, розбору-міркування; заміна, поширення, перестановка мовних одиниць; моделювання структури речення, словосполучення, конструювання словосполучень, речень певного типу, заміна мовних одиниць співвідносними, лінгвістичний і стилістичний експерименти; озаголовлення тексту, членування тексту, складання плану, визначення основної думки тексту, побудова тексту певного стилю, відтворення деформованого тексту, композиційне оформлення текстів різних типів мовлення тощо.

Вікторія Буличева?1
Вікторія Буличева
"Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей — талант, вміння їх виховувати — мистецтво."

Вікторія Буличева

учителька української мови та літератури, класний керівник 7-Б класу

Отримала диплом бакалавра у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника за спеціальністю філолог, викладач української мова та літератури. На даний час працюю над магістерською роботою.

Намагаюсь як класний керівник створити доброзичливу атмосферу в класі, сформувати дружні стосунки і показати, що шкільне життя є веселим, цікавим і пізнавальним. Як учитель-словесник через ігрові моменти намагаюсь «пробити» мовну байдужість учнів, створюючи урок у співпраці з дітьми: зробити його цікавим, а дітей головними персонажами дійства.

Ольга Антоняк?1
Ольга Антоняк
“Перша умова доброї праці з дітьми – добра праця над собою і молитва”.

Ольга Антоняк

учителька української мови та літератури, класний керівник 5-Б класу

У 2014 році закінчила філологічний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Стаж роботи: 5 років

Недарма кажуть, що мова – ДНК нації. Своїм завданням вважаю пробудити любов до свого предмету, навчити дітей впевнено володіти словом, на цікавих прикладах показати типові помилки, яких можна припуститися, в ігровій формі опанувати з дітьми нові теми.

Віра Бабій?1
Віра Бабій
«Зумій запалити іскорку творчості й бажання, навчи працювати точно й акуратно – пожнеш подвійний успіх, щастя, творчої співпраці. Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед»

Віра Бабій

учителька української мови та літератури

Закінчила філологічний факультет у 1999р. та аспірантуру (спеціальність: «Теорія та методика виховання» у 2010 р. Прикарпатського університету ім. В.Стефаника.

Стаж роботи – 18 років.

Працювала викладачем документознавства та архівознавства Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

 

Знаю:

"Дітей, їх особисту гідність та їх потреби треба так само шанувати, як і старших, і, тільки поводячись з ними лагідно, щиро, розумно, як з рівними, входячи в їх спосіб думання, можна виховувати чесних, щирих, правдолюбивих і справді вільних людей" (Іван Франко).

 

Пам’ятаю:

У кожного вчителя внутрішньо є крила: крило знань і вміння їх передати учневі та крило високої духовності. Вони повинні дати ріст крил дитині для її земного польоту.

 

Завжди потрібно:

«Знайти час на призадуму – вона є джерелом сили;

знайти час на розвагу – вона тайна вічної молодості;

знайти час на читання – воно джерело мудрості;

знайти час на молитву – вона наймогутніша сила на землі;

знайти час на любов до інших – це Богом даний привілей;

знайти час на приязнь – це дорога до щастя;

знайти час на усміх – це музика душі;

знайти час на працю – вона ціна успіху;

знайти час на милосердя - це ключ до Неба».

с.Міріям Стасюк?1
с.Міріям Стасюк
"Діти є шедеврами Божого створіння, створеними за Його подобою!"Папа Франциск

с.Міріям Стасюк

учителька української мови та літератури

Закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Ів. Франка (філологічний факультет).

У 2010 р. вступила до монастиря Сестер Чину Святого Василія Великого.

У 2017 р. отримала диплом магістра релігійних наук при Українському Католицькому Університеті.

«У наших руках — найбільша з цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь в глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого». В.О. Сухомлинський

Галина Михайляк?1
Галина Михайляк
"Головного очима не побачиш, головне бачить тільки серце" (Антуан де Сент-Екзюпері)

Галина Михайляк

учителька зарубіжної літератури, класний керівник 10 класу

Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка.

Стаж роботи – 23 роки.

Вища кваліфікаційа категорія, вчитель-методист.

Була переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Світова література» (2011 р.) та в номінації «Етика»; переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник 2012».

 

Думки, які пам’ятаю сама і якими ділюся:

 • • Ідеал у самому тобі.
 • • «Учитель – також людина!» (Анна Гресь). Всі почуття властиві учителю: він страждає, хвилюється, любить.
 • • «Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої».
 • • «Любіть не школу, а дітей, які приходять до школи» (П. П.Блонські).
 • • «Щоб знати своє, потрібно мати з чим його порівняти» (М. Рильський)
 • • Кожен учень повинен мати можливість самореалізуватись, пам’ятаючи, що він - унікальний.

 

Мої професійні завдання:

 • • Створювати для дитини умови розвитку неповторної індивідуальності, виховувати в неї прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, долучати її до християнських ідеалів.
 • • Навчити дітей бути самостійними, незалежними.
 • • Формувати в них почуття індивідуальної особистості, яка пишається своїми можливостями.
 • • Дати можливість для власного вибору кожним учнем і відповідальності за цей вибір.
 • • Підтримувати в дітях віру в те, що кожен з них унікальний і має певні здібності, важливо лише повірити у власні сили і не зупинятися на шляху вдосконалення.
 • • Підвищувати інтерес учнів до читання творів літературної класики.
 • • Досконало оволодіти інтернет-дошкою.

 

Проблема, над реалізацією якої я працюю: «Самовдосконалення та духовний саморозвиток сучасного гімназиста в умовах формування полікультурного середовища через вивчення літератури народів світу».

В мене, як і в кожного з нас, в учительському арсеналі є багато різноманітних прийомів, але найголовнішим я вважаю ЛЮБОВ. Так, як родзинкою нашого закладу є виховання майбутніх повноцінних громадян суспільства на принципах християнської моралі («Бог є любов» І Йо 4,8), переконана – все починається з любові.

Марія Гудзь?1
Марія Гудзь
"Follow your dreams and never give up!"

Марія Гудзь

голова методичного об'єднання, учителька англійської мови

Навчалася в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника на факультеті іноземних мов.

У Католицькій школі св. Василія Великого працюю 2 роки.

На уроках англійської мови активно використовую інтерактивні методи, які забезпечують активну діяльність учнів у процесі опанування навчального матеріалу; метод гри в розвитку усного мовлення на уроках англійської мови; метод використання комп'ютерних технологій у навчанні учнів; застосування інноваційних технологій на уроках англійської мови як засіб підвищення результативності навчання та розвитку креативності; творча та креативна діяльність учнів на уроках англійської мови за допомогою різних інновацій: проектів, рольових ігор, драматизації.

У процесі викладення іноземних мов , на мою думку, варті найбільшої уваги такі технології, які засновані на особистісно-орієнтовному навчанні.

Особливістю Католицької школи є те, що учень в процесі комплексного навчання і виховання формується, як індивідуальність, яка успішно й легко досягає поставлених цілей у сучасному світі. Атмосфера добра в школі, індивідуальний підхід до навчання, високодуховна культура,цілісна співпраця «вчитель-учень-батьки» - це ті аспекти, які є особливими та найголовнішими в нашій школі.

Ірина Павлюк?1
Ірина Павлюк
«З Богом немає нічого неможливого»

Ірина Павлюк

учителька англійської та німецької мов, класний керівник 1(5)-А класу

Педагогічне кредо: «Важливо для вчителя розбудити талант у серці кожної дитини»

Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, факультет іноземних мов.

Працюю вчителем англійської і німецької мов.

Стаж роботи – 6 років. Кваліфікаційний рівень: спеціаліст ІІ категорії.

На своїх уроках використовую різні методи роботи: діалогічне мовлення, рольові ігри, ігри, дискусії, активно застосовую метод проектів. Прагну щоб іноземна мова допомогла учню не тільки у спілкуванні, але і сприяла розвитку його світогляду та формувала у ньому добрі християнські чесноти.

Люблю свою роботу і хочу щоб учні полюбили процес навчання.

Катерина Неспяк?1
Катерина Неспяк
«…бо Бог – це любов…така чиста і тиха…»

Катерина Неспяк

учителька англійської мови, класний керівник 5-В класу

Закінчила Прикарпатський національний педагогічний університет ім.В.Стефаника, факультет іноземних мов, спеціальність – англійська мова.

Протягом своєї педагогічної діяльності викладала англійську мову (групові та індивідуальні заняття) на курсах іноземних мов, навчаючи учнів початкової школи, середніх та старших класів, а також дорослих. Маю досвід роботи за кордоном, підвищую свій рівень постійним спілкування з носіями мови та участі у семінарах, мовних таборах.

На уроках англійської мови намагаюсь покращити в учнів навички сприймання на слух, за допомогою оригінальних записів; навички письма, читання та говоріння.

Мета мого викладання – це максимально правильне використання мови у всіх її аспектах, а саме розуміння того, що читаємо, пишемо і чуємо.

Прагну, щоб кожен учень з задоволенням пізнавав для себе іноземну мову, яка в майбутньому стане для нього корисним інструментом у житті.

«The harder you work for something, the greater you will feel when you achieve it!!!»

Ольга Семчук?1
Ольга Семчук
"Навчати з любов’ю, з душею, з терпеливістю. Докласти зусилля, додати уміння, бажання й старання. І все залюбки."

Ольга Семчук

учителька англійської мови

Навчалася в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника

Успіх у навчанні і вихованні значною мірою забезпечується творчим підходом, лише захоплений своєю справою вчитель може заохотити учнів, навчити їх творчо мислити, проявляти самостійність у виконанні завдань.

Католицька школа є для мене особливою, насамперед тим, що вона відрізняється від усіх інших шкіл своїм християнським спрямуванням. Окрім стандартної програми, школа вносить вагомий вклад у духовне формування учнів та глибше пізнання християнських засад. Я неймовірно вдячна Богу, що є вчителем в школі, де кожен учень є особливим дарунком небес.

На своїх уроках застосовую інтерактивні форми, методи та стратегії навчання, розвиток творчого та логічного мислення учнів, а також комунікативної компетенції.

Світлана Сеник?1
Світлана Сеник
«Живу вже не я, а живе в мені Христос»

Світлана Сеник

учителька англійської мови

Навчалася в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника. В 2006 р. здала кандидатські іспити за спеціальністю «Зарубіжна література».

З 2005 по 2010 рр. працювала в Прикарпатському університеті на кафедрі англійської філології.

У 2008 р.  разом з чоловіком заснувала школу «Sunrise English School». Є автором і розробником власної методики по викладанню англійської мови дітям від 3 до 17 років. Школа працює 10 років і є центром по підготовці до Кембриджських екзаменів.

У липні 2012 р. отримала сертифікат TKT - Teaching Knowledge Test (методика викладання англійської мови) від Кембриджського Університету.

З 2014 р. є членом Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної IATEFL Ukraine та учасником міжнародних конференцій та семінарів. 

У 2004-2005 рр. -  досвід синхронного перекладу на міжнародних конференціях.

Богдан Сеник?1
Богдан Сеник
«Do your job and keep a low profile»

Богдан Сеник

учитель англійської мови

Навчався в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника.

У 2008 р.  разом з дружиною заснував школу «Sunrise English School». Є автором і розробником власної методики по викладанню англійської мови дітям від 3 до 17 років. Школа працює 10 років і є центром по підготовці до Кембриджських екзаменів.

У липні 2012 р. отримав сертифікат TKT - Teaching Knowledge Test (методика викладання англійської мови) від Кембриджського Університету.

У січні 2013 р. проходив курс навчання в коледжі “Oxford House College” у Лондоні, Англія.

З 2014 р. є членом Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної IATEFL Ukraine та учасником міжнародних конференцій та семінарів.

Юлія Луцишин?1
Юлія Луцишин
"Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики" (Отто фон Бісмарк)

Юлія Луцишин

заступник директора з виховної роботи, учителька історії, класний керівник 7-А класу

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, отримала диплом магістра. З вересня 2011 року працюю в ІФПЗШ І-ІІІ ст. «Католицька школа святого Василія Великого».

Мабуть, немає нічого цікавішого, як бути вчителем історії. Бо хто ще так часто переміщується в часі та просторі і разом із улюбленими учнями мандрує чудовими стежками нашого минулого! Хто ще, як не вчитель-історик щодня відтворює найзахоплюючі сторінки давнини і ділиться цим з тими, хто з уважністю і захопленням чекає на щось нове, невідоме і цікаве! Хто ще, як не вчитель історії виступає «посередником» між молодим підростаючим, митцями та науковцями!

Моє професійне кредо: «Дитина – це не посудина, яку треба наповнити знаннями, це смолоскип, який потрібно запалити!». Моя професійна діяльність спрямована на виховання людини-християнина-громадянина, на зацікавлення учнями історії свого народу та прищеплення почуття любові до своїх співвітчизників-сучасників та героїв минулого. Стараюся, щоб уроки історії були цікавими та корисними. Щоб кожен учень зумів висловити свою думку і відчував себе неповторною особистістю. Намагаюся прокладати шлях до розуму дитини через її серце. Найбільшу радість мені приносить навіть найменше досягнення мого учня як у навчанні, так і в житті. Вірю, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

На уроках історії та правознавства практикую проведення нетрадиційних форм уроків: уроди-конференції, уроки-диспути, уроки-брейн-ринги, уроки-екскурсії. Широко застосовую інтерактивні методи навчання.

На уроках історії та правознавства практикую проведення нетрадиційних форм уроків: уроди-конференції, уроки-диспути, уроки-брейн-ринги, уроки-екскурсії. Широко застосовую інтерактивні методи навчання.

Досвід роботи в Католицькій школі переконує, що кращого навчального закладу для реалізації своїх можливостей годі й шукати. Саме тут зв'язок учитель-учень будується виключно на людських та християнських цінностях. Саме тут я постійно відчуваю присутність Того, Хто мене створив!

Алла Горбенко?1
Алла Горбенко
“Не той дурний, хто не знає…але той, хто не хоче.”
Григорій Сковорода

Алла Горбенко

класний керівник 2(6)-А класу, вчитель історї та правознавства.

Закінчила історичний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та аспірантуру факультету історії, політології й міжнародних відносин цього ж університету. Авторка 10 наукових публікацій.

Що є справжньою метою навчання в школі? Найвищий бал? Винагорода від батьків? На моє переконання, єдино правильною метою навчання в школі є знання. Знання не тільки як сукупність інформації, а й розуміння та вміння застосовувати їх у житті.

Завдання вчителя − розвивати в дітей інтерес до знань, навички до саморозвитку, до самостійного пошуку матеріалу, вміння формулювати й висловлювати власні погляди, успішно спілкуватися, не боятися зробити помилку, а отримувати задоволення від особистих відкриттів.

о.Василь Нагорняк?1
о.Василь Нагорняк
"Якщо Бог буде на першому місці, то все інше буде на своєму." Святий Августин

о.Василь Нагорняк

Вчитель історії
о.Віталій Сенько?1
о.Віталій Сенько

о.Віталій Сенько

учитель християнської етики та курсу "Людина і світ"
о.Іван Гнатюк?1
о.Іван Гнатюк
Люби ближнього твого, як себе самого.

о.Іван Гнатюк

вчитель християнської етики та курсу "Сімейні цінності"

Навчався у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата з 2009 по 2011 роки.

Після закінчення вступив у Духовну семінарію. У 2017 році закінчив Івано –Франківський Богословський Університет і Івано – Франківську Духовнусемінарію.

8 липня 2018 року Архієпископ і Митрополит Володимир(Війтишин) уділив ієрейські свячення.

Олена Рубашевська?1
Олена Рубашевська
«Любов – це вічна робота над собою»

Олена Рубашевська

голова методичного об'єднання, учителька математики та інформатики, класний керівник 6-Б класу

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (факультет математики та інформатики). Спеціальність «Математика», кваліфікація: математика. Викладач.

Працювала вчителем математики, інформатики, заступником директора з навчально-виховної роботи. Педагогічний стаж – 12 років; кваліфікаційна категорія – вища.

З 2012 року є членом міської творчої групи вчителів інформатики тачленом журі з перевірки робіт на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій. У 2016 році була членом журі на міському етапі конкурсу «Вчитель року» в номінації «Інформатика».

За останні п’ять років підготувала 15 призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

На своїх уроках за допомогою математики намагаюся виховати ті цінності, які зможуть допомогти кожній дитині в майбутньому. Працюю над темою «Розвиток творчих здібностей учнів у позаурочний час».

Вірте, цінуйте і поважайте себе, тому що ніхто не зможе цього зробити, коли самі цього не зробите!

У вас будуть вірити, а також цінувати і поважатитією мірою, якою ви самі в себе вірите, себе цінуєте та поважаєте.

Галина Рущак?1
Галина Рущак
"Єдиний шлях, який веде до знання – це діяльність."

Галина Рущак

учителька математики, класний керівник 11 класу

Закінчила ДВНЗ “ПНУ ім. В. Стефаника” (факультет математики та інформатики, спеціальність «Математика»).

Працювала вчителем математики та інформатики.

У роботі з дітьми керуюся словами: “Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе”.

Життєве кредо: “Без Бога – ні до порога”.

Софія Добжинецька?1
Софія Добжинецька
"Кінцева мета навчання – це не хороші оцінки, а набуття дітьми справжнього вміння мислити."

Софія Добжинецька

учителька математики та інформатики

Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (факультет математики та інформатики).

Професійна кваліфікація: «Математик, викладач», «Фахівець з інформатики, викладач».

Життєве кредо: «Зроби все можливе зі свого боку. Все неможливе зробить Бог».

Вірю, що кожна дитина має здібності до навчання, потрібно тільки допомогти їй повірити в свої сили. Впевнена, що зусилля, докладені дітьми під час навчання, значною мірою вплинуть на можливості, що відкриються перед ними після його завершення.

Олександра Федорняк?1
Олександра Федорняк

Олександра Федорняк

учителька математики
Христина Турій?1
Христина Турій
«Прокладай шлях до розуму людини через її серце»

Христина Турій

учителька математики

У 2015 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Здобула кваліфікацію «математика, викладача». І з 2015 року почала свою педагогічну діяльність у Католицькій школі святого Василія Великого.

Працюючи в школі, ставлю собі за мету виховати людину нового покоління, вкласти в кожного з учнів по тій «цеглинці», з котрих в майбутньому сформується Особистість.

На своїх уроках використовую інтерактивні педагогічні технології.

Працюю над темою: «Розвиток логічного мислення на уроках математики»

Наталія Кокар?1
Наталія Кокар
Діти - це наше майбутнє, вони такі особливі та неперевершені у своїх міркуваннях та поглядах. Закладаючи зараз підґрунтя знань у них, ВІРЮ в те, що де б вони В МАЙБУТНЬОМУ не працювали, будуть пам'ятати, що УКРАЇНУ потрібно будувати та розвивати по-іншому – ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЮ ДЕРЖАВОЮ.

Наталія Кокар

голова методичного об'єднання, учителька біології та екології

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника. Кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Стаж науково-педагогічної роботи: 9 років.

Опублікувала 30 наукових праць, серед них: 6 статей у фахових виданнях України та 2 у закордонних виданнях; 10 статей в матеріалах конференцій українських та закордонних видань; навчальний посібник «Морфологія рослин» рекомендований Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів (лист №1-11-7310 від 04.08.2010 р.), навчальний посібник “Прикладна екологія” рекомендований вченою радою інституту природничих наук Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (протокол № 4 від «23» лютого 2011 року), а також 10 тез доповідей міжнародних та всеукраїнських конференцій, які проводилися у Львові, Харькові, Києві, Сумах, Лондоні та в інших містах.

Керівник секції екології та аграрних наук в Івано-Франківській Малій Академії наук учнівської молоді. Під моїм керівництвом у 2017 році було захищено 4 наукові роботи на міському етапі, які посіли І місце; на обласному рівні одне І місце, два ІІ місця і одне ІІІ місце; на Всеукраїнському рівні один учень здобув ІІ місце.

Постійно вдосконалюю свою педагогічну майстерність на тренінгах, симпозіумах, семінарах, конференціях.

Моя мета: виховувати активних громадян України.

Мої цінності: Віра, Надія, Любов, наполегливість у праці та в навчанні, щирість, порядність, взаєморозуміння і повага.

Оксана Матюшина?1
Оксана Матюшина
«Люблю те, що викладаю,
Люблю тих, кому викладаю»

Оксана Матюшина

учителька географії та природознавства, класний керівник 8-А класу

Закінчила Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Географія».

Загальний педагогічний стаж 26 років. Кваліфікаційна категорія – вища.

21 рік працювала вчителем географії в ЗОШ №12 м. Івано-Франківська.

За Божою волею з вересня 2015 року працюю вчителем географії та природознавства в Католицькій школі.

Володію сучасними ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу. Впроваджую на уроках інтерактивні форми роботи, використовую сучасні інформаційні технології, проблемно-пошуковий та дослідницький методи навчання. Застосовую багато наочного й дидактичного матеріалу краєзнавчого змісту.

Особливу увагу приділяю екологічній та природоохоронній освіті учнів, поєдную це з основними напрямками роботи школи.

Вдячна Богові, що працюю в навчальному закладі, де по-справжньому плекаються  християнські цінності.

Микола Петращук?1
Микола Петращук
"Docendo discĭmus" («Вчимося навчаючи»)

Микола Петращук

учитель фізики та астрономії, класний керівник 9-А класу

Закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум, спеціальність «Виробництво органічних речовин», диплом молодшого спеціаліста з відзнакою; Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, фізико-технічний факультет, спеціальність “Радіофізика і електроніка”, диплом магістра, кваліфікація радіофізик; Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, фізико-технічний факультет, спеціальність “Фізика”, диплом спеціаліста, кваліфікація фізик та викладач фізики.

Викладав фізику, астрономію та інформатику в Тужилівському НВК Калуського р-ну, а також фізику в Мостищанській загальноосвітній школі І-ІІ ст. Був керівником гуртка «Комп’ютерна грамота» в цій же школі.

Спеціаліст І категорії.

З серпня 2017 – вчитель фізики та астрономії в Приватному навчально-виховному комплексі «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. – гімназія святого Василія Великого».

Під час роботи використовую словесні методи навчання, експериментальні методи, а також методи індукції, дедукції, абстракції, аналогії, моделі.

У Католицькій школі-гімназії сподіваюся знайти можливість не тільки навчати інших, але й зростати самому.

Марія Пеца?1
Марія Пеца
"Якщо твої плани розраховані на рік – сій зерно, якщо на десятиріччя – сади дерева, а якщо на ціле життя – віддай дітям часточку душі своєї – навчай їх."

Марія Пеца

учителька біології, основ здоров'я

Вищу освіту здобула в Тернопільському державному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка.

Загальний педагогічний стаж: 15 р.

Кваліфікаційний рівень: спеціаліст І категорії.

На п’ятому курсі навчання в розпочала працювати в Івано-Франківській ЗШ І-ІІІ ст. №18 вчителем біології. З вересня 2013 року працюю в Католицькій школі на посаді вчителя біології, основ здоров’я та основи медичних знань.

Працюю над такою проблемою «Впровадження інноваційних форм навчання – підвищення якості шкільної природничої освіти».

У своїй роботі використовую такі інтерактивні методи, як мозкова атака, прес-бої, метод проблемних завдань. Провела уроки «За і Проти», ментальні карти, групові форми навчання.

Брала участь в екологічних конференціях на базі Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, конференціях з питань біоетики щодо питань еволюції, евтаназії, абортів (Медична академія), проходила професійні курси.

Підготувала призерів ІІ і ІІІ етапів предметних олімпіад (2013 р. – 6 на ІІ етапі, 2014 р. – 4 на ІІ етапі, 1 - на ІІІ етапі, 2015 р. – 2 на ІІ етапі, 1 – на ІІІ етапі, 2016 р. 1 на ІІ етапі, 1 – на ІІІ етапі).

Школа для мене є насамперед допомогою в духовному рості, щоб навчитися пройти крізь суспільні проблеми так, щоб не впасти. Саме у Католицькій школі є можливість виконати своє призначення, пізнати задум Божий через чисті серця дітей. Часто в учнів на уроках визрівають цікаві пояснення, гіпотези щодо питань з біології , відповіді на які поки що знає Сам Бог, а наше завдання навчити шукати істину. Чи не найдосконаліша мотивація для нас усіх?

…шукайте, і знайдете…(Лука: 11, 9)…

Нічого бо нема схованого, що не стало б явним, нічого тайного, що не стало б знаним і не вийшло на яв. (Лука: 8,17)

Працюю за принципом: «Всіх слухайте. Але не всіх слухайтесь! Шукайте і знаходьте власне! Гарний вчитель вчиться все життя, в усьому знаходячи раціональне зерно»

Тетяна Бурда?1
Тетяна Бурда
"Коли мовчиш – мовчи з любові. Коли говориш – говори з любові. Коли виправляєш – виправляй з любові. Коли вибачаєш – вибачай з любові. Май завжди в глибині серця корінь любові, з того кореня виростуть тільки добрі справи" (св. Августин)

Тетяна Бурда

учителька хімії

Вищу освіту здобувала, навчаючись на хімічному факультеті Дніпропетровського державного університету ім. Олеся Гончара, навчання успішно завершила в 1993р.

З вересня 1998 року працюю вчителем хімії в Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї, а з вересня 2012 року ще маю Боже благословення на вчителювання у Католицькій школі, чим неймовірно тішусь.

Стаж педагогічної діяльності 19 років. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, переможець обласного етапу та дипломант фінального етапу конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Хімія» не відбувся б, якби не можливість з любов’ю у серці дарувати свої знання розумним, талановитим, допитливим, творчим, креативним і непосидючим учням.

Технології особистісно-орієнтованого навчання, інтерактивні технології колективно-групового навчання, інформаційно-комунікаційні технології, разом з технологіями опрацювання дискусійних питань і методом проектів дають плоди у вигляді ґрунтовних знань учнів лиш тоді, коли, зацікавивши хімічним експериментом на уроці або запропонувавши нескладний домашній експеримент, з любов’ю, молитвою і терпеливістю сієш «розумне, добре і вічне» у благодатний ґрунт сердець розумників і розумничок.

Сучасний учитель – це теж учень. У вересні 2016 року пройшла курси підвищення кваліфікації у ІФОІППО, а також була сертифікованим учасником тренінгу освітньої спільноти GEG Україна «Цифрові інструменти та можливості».

Ірина Рашкевич?1
Ірина Рашкевич
"Важливіше оцінити не роботу, яку виконала дитина, а дитину, яка виконувала цю роботу."

Ірина Рашкевич

голова методичного об'єднання мистецьких дисциплін, учителька трудового навчання

Навчалася в Солотвинській СШ Івано-Франківської області.

Після закінчення школи здобула професію швеї в СПТУ №2 (м.Івано-Франківськ 1989-1990 рр.) та вчителя трудового і професійного навчання в Дрогобицькому державному педагогічному інституті ім. Івана Франка (1990-1996 рр.).

Працювала в Солотвинській ЗШ І-ІІІ ст.

З вересня 2006р. працюю в Католицькій школі св. Василія Великого вчителем трудового навчання.

Спеціаліст вищої категорії (за результатами атестації 2014 р.)

На уроках використовую різні форми і методи роботи, щоб забезпечити послідовне включення учнів у всі етапи проектування та виготовлення виробів.

В стосунках з учнями стараюсь знаходити індивідуальний підхід до кожного, щоб навчити їх самостійно, творчо, з любов’ю та відповідальністю виконувати будь-яку роботу. Для цього проводжу уроки з поєднанням традиційних та інтерактивних технологій навчання. А також просто розмовляємо, вирішуючи ті чи інші проблеми. Я намагаюся допомогти дітям стати духовно багатими, гармонійно розвинутими та творчими особистостями. В Католицькій школі всього цього можна досягти за допомогою християнського виховання, використовуючи притчі, цитати чи історії зі Святого Письма.

Христина Куриляк?1
Христина Куриляк
"Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу." Й.В.Гете

Христина Куриляк

педагог-організатор, учителька хореографії, класний керівник 9-Б класу

Навчалась  у Галицькій ЗОШ І-ІІІст. №1, де і здобула перші навики по хореографії, та організації шкільних заходів.

2012-2017 – навчалась у ПНУ ім. В.Стефаника за фахом «хореографія» (диплом спеціаліста)

Під час навчання почала працювати у школі,і зрозуміла, що бути вчителем – це моє покликання. Вважаю, що кожна дитина – це особистість, до якої потрібно знайти правильний підхід, подавати власний приклад, завжди працюючи над собою,  та навчати з любов’ю.

Людмила Лінник-Савка?1
Людмила Лінник-Савка
Грає все!

Людмила Лінник-Савка

учителька музики та шкільного хору

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (спеціальність «режисура», спеціаліст) та Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка, (спеціальність «Академічний вокал», магістр).

 

З 2003 року займаюсь організацією різноманітних концертів та інших культурно-мистецьких акцій, в тому числі – благодійних. Багато працюю з дітьми. І з 2018 навчального року до моєї праці додасться вчителювання. 

 

Переконана, що кожна дитина може співати, просто ще не всі спробували. Вірю, що на наших музичних уроках вдасться створити і втримати неформальну атмосферу, де пануватиме гармонія, ритм і звук. Адже все, що нас оточує, – звучить. Грає  – все!

 

Ми будемо вчитися чути музику і відчувати її. Будемо дуже багато співати і творити звуки та ритми. Будемо влаштовувати концерти для батьків та гостей школи. І обіцяємо - нас буде добре чути! :)

Надія Глинська?1
Надія Глинська
"Не можна перетворювати спорт із способу фізичного виховання дітей у спосіб боротьби за особистий успіх, не можна ділити дітей на здібних і посередніх до спорту, не можна розпалювати нездоровий потяг навколо боротьби за гідність школи"

Надія Глинська

учителька фізичної культури

2008 року закінчила Івано-Франківський коледж фізичного виховання з відзнакою за спеціальністю "Фізичне виховання". Здобула кваліфікацію викладача-організатора масової фізичної культури і спорту.

2010 року закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Педагогічна освіта". Здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти (фізична культура).

2011 року закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура" . Здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури, організатора туристичної роботи.

З вересня 2008 року працюю в "Католицькій школі св.Василія Великого" вчителем фізичної культури.

Спеціаліст ll категорії (за результатами атестації 2015 р.)

Моє хобі - активні види спорту. Полюбляю туристичні походи. Регулярно займаюся в тренажерному залі, їжджу на велосипеді зі всією сім'єю.

У кожній дитині я бачу Людину, вірю в неї, у її розум, добре серце, безкорисливість і неповторність, тому до кожної дитини намагаюся знайти індивідуальний підхід, стати не просто вчителем, а й товаришем.

Намагаюся завжди йти в ногу з сьогоденням, запроваджувати нове, вибираючи з нього цінне та корисне.

Рухова активність - обов'язкова складова здоров'я, особливо для дітей!

Ігор Васюта?1
Ігор Васюта
"Роби щось і ти дізнаєшся хто ти." Остін Клеон

Ігор Васюта

учитель образотворчого мистецтва та художньої культури

Народився в м. Івано-Франківську.

Навчався в Дитячо-юнацькій художній студії, далі в Івано-Франківській художній школі. Після закінчення 9 класу продовжував навчання в ПТУ №5  за спеціальністю «Художнє оформлення інтер’єрів громадських та промислових будівель».

З 1999 по 2000 рік навчався в молодіжній студії кіномистецтв (викладач – Яковина Юліан Іванович).

1999 - 2004 роки – навчання на художньо-графічному факультеті Прикарпатського університету ім. В.Стефаника (диплом магістра), де й захистив наукову роботу на тему „Ленд-арт як напрямок сучасного українського візуального мистецтва – шляхи національної ідентифікації та глобалізаційні процеси”.

З 2004 по 2006 рр. працював учителем образотворчого мистецтва і дизайну у Підлузькій школі Тисменицького району Івано-Франківської області.

З 2005 по 2009 – робота на посаді головного дизайнера ПП «Дизайн-студія «ДіМ».

З 2010 року - суб`єкт підприємницької діяльності у сфері дизайну та візуального мистецтва.

З 2015 року - розпочав навчання в Івано-Франківському Богословському університеті імені святого Івана Золотоустого (катехитично-педагогічний факультет).

З 2017 року працюю вчителем образотворчого мистецтва та художньої культури у Івано-Франківському ПНВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів-гімназія св. Василія Великого».

Виставкова та кураторська діяльність:

1995 р.

Персональна виставка графіки, клуб-салон „Ортус”, м. Івано- Франківськ.1996 р.

Персональна виставка графіки, приміщення професійно-технічного училища №5, м. Івано-Франківськ.1997 р. – 2002 р.

Періодичні виставки малярства художників Прикарпаття, обласний науково-методичний центр культури Прикарпаття, м. Івано- Франківськ.1998 р.

Персональна виставка графіки „Асоціації”, обласний науково-методичний центр культури Прикарпаття, м. Івано-Франківськ.Міжнародний проект „MAIL-ART” – „Гроші-гроші”, Палац Мистецтв, м. ЛьвівОрганізатор та учасник мистецької студентської групи „Гофрований простір” („Crimp area”).1999 р.

Учасник Всеукраїнського проекту „Мережа сучасного українського мистецтва”, ЦСМ при НаУКМА – лабораторія Графічного дизайну, м. КиївВиставка-конкурс „Наше місто ’99”, Міська Ратуша, м. Івано -Франківськ, відзнакаУчасть в інтерактивному міжнародному проекті „MAIL-ART” – „Stamp Archive”, м. Тілбург, Нідерланди.2000 р.

Виставка-конкурс „Наше місто 2000”, Міська Ратуша, м. Івано-ФранківськМистецький проект „February 10x10+1”, Виставкова зала Івано-Франківського осередку НСХУ, м. Ів. – Франківськ.2001 р.

Організатор та учасник групової виставки живопису та графіки „Crimp area+Весна”, Зал засідань Львівського осередку НСПУ, м. ЛьвівМолодіжна виставка живопису та графіки „Гра у краплі”, галерея „Акварель”, м. Київ

2003 р.

Пленер художників „Галичем”, Галицький р-н, с. КрилосХудожня виставка „Образ міста та Колегіати у графіці й малярстві українських та зарубіжних митців”, Івано-Франківський обласний художній музей2004 р.

Художня виставка молодих митців України, Виставкова зала Івано-Франківського осередку НСХУ, м. Івано-ФранківськЗасновник та учасник ГО "Молодіжна мистецька формаціїя „Форумс”.

2005 р.

Куратор та учасник мистецької акції „Навколо палацу” молодіжної мистецької формації „Форумс”. Ленд-арт проект - «Ініціація», Палац Потоцьких, м. Івано-ФранківськМіжнародна художня виставка „Осінній салон” (каталог), Палац мистецтв, м. ЛьвівКуратор та учасник молодіжного мистецького проекту „Репортаж” (фото панно перших люмінографічних експериментів, проект «Репортаж 7,5 секунд») Молодіжної Мистецької Формації „Форумс”, галерея „Чотири кімнати”, вул. Низова, 2 м. Івано-Франківськ.2006 р.

Автор 3 проектів ленд-арту на фестивалі музики та ленд-арту "ШЕШОРИ": «Сіль Землі», «Перехрестя», перформенс «Падіння: Схід-Захід», смт. Шешори, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.2007-2008 р.

Куратор проекту „Школа Мистецтв Вихідного Дня” - ГО «Молодіжна Мистецька Формація „Форумс” за сприяння Івано-Франківського обласного художнього музею, м. Івано-Франківськ.2010 р.

Персональна виставка люмінографії експериментальної арт-лабораторїї Юліана Яковини та Ігоря Васюти, Культурно-мистецький Центр «Є», м. Івано- Франківськ.2015 - 2107рр.

Керівник арт-студії "ВИФЛИЄМ" Католицької школи св. Василія Великого.2011 - 2017рр.

Учасник та Куратор різноманітних мистецьких акцій та проектів у сфері дизайну та візуального мистецтва.

Христина Чорній?1
Христина Чорній
«Споконвіку було Слово і з Богом було Слово, і Слово було – Бог» (Йо.1.1)

Христина Чорній

завідувач бібліотекою

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю фінансист-викладач, кваліфікація – магістр. Працювала у банку «Хрещатик». З 2016 року стала катехитом на парафії Всіх святих українського народу.

Кожна людина намагається досягнути щастя, і його частинку можна відчути у читанні. Це особливий талант, який з безмірної доброти дарований нам Господом. Читання приносить для кожного прекрасні плоди і чудові можливості.

Моя мета – прищепити дітям любов до книг, щоб вони змогли інтелектуально та духовно зростати. Прагну, щоб за допомогою читання вони все краще пізнавали світ і все більше захоплювалися і прославляли його Творця.

о.Василь Чорній?1
о.Василь Чорній
«Мети досягає той, хто її прагне!»

о.Василь Чорній

практичний психолог

Народився і виріс в Івано-Франківську.

Закінчив Івано-Франківську Духовну Семінарію ім. свщмч. Йосафата та Івано-Франківську Теологічну Академію.

Закінчив Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, навчаючись на філософському факультеті - кафедра експериментальної та соціальної психології. Завершив навчання на аспірантурі Івано-Франківського Богословського Університету ім. св. Івана Золотоустого, де на даний час готую до захисту кандидатську дисертацію із східного канонічного права. Вже понад 10 років працюю викладачем гомілетики та катехитики в Івано-Франкіській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата та в Івано-Франківському Богословському Університеті ім. св. Івана Золотоустого.

Досвід роботи психологом – 10 років праці в Комісії у справах родини Івано-Франківської Архієпархії.

Є настоятелем храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, що у м.Івано-Франківську.

Вікторія Дергач?1
Вікторія Дергач
"Птах , який сидить на дереві, ніколи не боїться, що гілка під ним зламається, бо він довіряє не гілці , а власним крилам. Завжди вір у себе!"

Вікторія Дергач

медична сестра

 Ніколи не могла б подумати, що буду працювати з дітьми і це мені буде приносити задоволення. Вони веселі, цікаві, виховані, з ними легко знайти спільну мову. Це чудова школа і також гарний учительський колектив, з яким приємно працювати в гармонії та розумінні.