30.08.2019

Конкурс на посаду директора Католицької школи-гімназії

06.09.2019

Велопробіг

Запрошуємо приєднатися до ВЕЛОПРОБІГУ.Маршрут велопробігу проходить через центральні вулиці міста:1. ІФ ПНВК "Католицька школа-гімназія",2. вул. Гординського,3. вул. Чорновола,4. вул. Сахарова,5. вул. Бандери,6. вул. Незалежності,7. вул. Декабристів,8. вул. Глінки, 8 (Подвір’я Церкви Всіх Святих Українського Народу).

02.09.2019

Святкування Дня Знань

Запрошуємо учнів, батьків та вчителів на святкування Дня Знань.  Дрес-код: вишиванка+форма

02.09.2019

Флешмоб "На шапку"

Дорогі батьки!Колективом учителів Католицької школи-гімназії було прийнято рішення відмовитися від квітів на свято Першого дзвоника. Натомість ми вирішили приєднатися до благодійної ініціативи На_шапку, яка триває в нашому місті уже два роки. Збір коштів проводиться на потреби онкогематологічного відділення Обласної дитячої лікарні.То ж просимо вас не...

01.09.2019

Загальношкільна сповідь

Дорогі учні, батьки та вчителі запрошуємо вас на загальношкільну сповідь.  Пригадування: для того, щоб сповідь була добра - до неї потрібно приготуватися. Іспит совісті для молоді Іспит совісті для дорослих

29.08.2019

Збори для батьків учнів 5 класів

Запрошуємо батьків учнів 5 класів.

Найближчі події

Співбесіда для вступу у звичайний клас

Не забудьте принести табель успішності

Завдання вступного іспиту з математики (2019 р.)

Ось і завершилися вступні випробування для наших майбутніх гімназистів. Над якими математичними завданнями "трудилися" вони сьогодні можна переглянути за покликанням