Флешмоб "На шапку"

Дорогі батьки!

Колективом учителів Католицької школи-гімназії було прийнято рішення відмовитися від квітів на свято Першого дзвоника. Натомість ми вирішили приєднатися до благодійної ініціативи На_шапку, яка триває в нашому місті уже два роки. Збір коштів проводиться на потреби онкогематологічного відділення Обласної дитячої лікарні.

То ж просимо вас не купувати квітів на лінійку, а суму коштів, яку ви планували витратити на це, передати на потреби важкохворих дітей. Скринька для збору благодійної допомоги буде знаходитися в школі, тож ви зможете здійснити свою пожертву під час лінійки. Звіт про надходження коштів публікується на сторінці На_шапку у Фейсбуці.

P.S.

На даний момент зібрано 44 856 грн за 6 концертів. Кошти потрібні, щоб придбати для лікарні веновізор (Vein Viewer) - це прилад, за допомогою якого легко визначити розташування підшкірних вен, тож маленькі хворі на рак пацієнти матимуть значно менше болю і стресу під час внутрішньовенних процедур. А їх у цьому відділенні дуже і дуже багато. Орієнтовна вартість обладнання близько 60 000 грн (залежно від моделі і комплектації).

02.09.2019 09:00-12:00
вул. Шевченка, 11