новини

Цікава хімія - 2 день

Учора, 9 жовтня, відбувся неймовірно насичений 2 день Тижня природничих наук. Естафету від пана Миколи Петращука – вчителя фізики та астрономії – прийняла пані Тетяна Бурда, вчителька хімії. До нас завітали доценти кафедри хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, к.хім.н. пані Лілія Мідак та пані Ольга Кузишин. Разом зі своїми студентами вони продемонстрували неймовірно цікаві експерименти, від яких діти були в захваті. Всі проведені хімічні реакції супроводжувались цікавими історіями від наших гостей та мали загадкові назви: «Дим без вогню», «Єгипетська ніч», «Хімічні фруктові соки», «Багатоголові змії», «Виверження вулкану» та «Фонтан із піни». А ще наші учні були в ролі художників-чарівників і малювали невидимими фарбами, які проявлялися через декілька хвилин після висихання.

Ми неймовірно вдячні п. Лілії Мідак, п. Оксані Кузишин та студентам за те, що відгукнулись на наше запрошення і провели такі чудові пізнавальні уроки хімії, а також п. Тетяні Бурді за організацію та проведення чудового дня ЦІКАВОЇ ХІМІЇ.