Звіт про проведення Тижня культури здорового харчування

З метою пропагування культури здорового харчування, захисту, збереження й розвитку здоров’я школярів у школі з 15 до 23 жовтня 2018 року у Католицькій школі-гімназії було проведено Тиждень культури здорового харчування.

Ось деякі відгуки та враження від проведених заходів:

Зібравши найкращі фрукти та овочі, ми опановували мистецтво фударту. Фударт - це "малювання" їжею, де розвивається не тільки кулінарні якості, а в першу чергу уява. Із їжі ми викладали картинки, здебільшого тварин, та створювали їх 3D моделі. Поряд із цим, фударт - це й хороший засіб працювати у команді! Дана техніка досить популярна в Європі та світі, про що свідчать величезна кількість фуд-блогерів та фуд-фотографів.

З повагою, Ігор Антонюк та 6-А клас

5-Б клас були учасниками встановлення рекорду міста до Тижня здорового харчування (16.10), прослухали виховна годину "Здорове харчування:за і проти" (17.10) та переглядали мультфільм "Корисні продукти"(17.10).

18 жовтня учні 10 класу, з класним керівником - пані Галиною Михайляк, вирішили спробувати життєдайного соку з паростків пшениці (добре, що еко крамниця поруч). Освічена людина чудово розуміє, що свіжі рослини мають лікувальний ефект для організму. Сік проростків пшениці є джерелом заліза та має позитивний вплив на роботу багатьох систем організму.Ми це зробили! Спробували зелений напій, поповнили свій організм корисними продуктами, щоб успішно завершити черговий навчальний етап.

У 7-Б класі відбувся фотоквест "Споживай, як ми"

19 жовтня наші учні Лотоцький Юліан (7-Б) та Личагіна Лідія (2(6)-А клас) взяли участь у загальноміському конкурсі «Ми - за здорове  харчування!» і посіли ІІ місце. Керівник команди - вчтелька основ здоров`я п. Марія Пеца.

У 5-9 класах на уроках основи здоров’я проведена бесіда про здорове харчування, де учні презентували індивідуальні та групові роботи, робили порівняння і висновки щодо шкідливої та корисної їжі. Створена загальношкільна виставка на тему: «Ми – за здорове харчування!» Учні 9 класів на практичному занятті за допомогою етикеток та обгорток харчових продуктів вивчали якість даних продуктів та їх вплив на організм.

п.Марія Пеца

Флеш-моб відбувся у 8-Б класі

Учні 9-Б класу проводили акцію «А що обереш ти?» Дегустація продуктів правильного харчування та шкідливих для нашого організму. Наше здоров`я - це свідомий вибір кожного.

п.Христина Басовська