Обмін книжками

Ваша друг не дуже полюбляє читати художню літературу? Спробуйте дати йому свою книжку, яку вже зачитали до дірок! Як популяризувати читання у більшому масштабі? Організуйте книжковий обмін між багатьма!

Паралельний book challenge – захід, який відбувся в другий день Тижня української мови в конферец-залі Католицької школи-гімназії. Учні паралельних класів спершу презентували улюблені книги (а це було для них справжнім викликом, адже прорекламувати книгу так, аби її захотілося почитати, справді непросто), а потім обмінювалися книжками. Дехто так майстерно презентував видання, що навіть учителька української мови та літератури не втрималась і попрохала у восьмикласника книгу Андрія Кокотюхи. Що ж, тепер Максим Гринів чекатиме пані Наталю Мельник на урок позакласного читання.

Бажаємо цікавого читання та жвавого обговорення усім, хто обмінявся книжкам, і сподіваємося, що заходи такого штибу стануть гарною традицією, адже "скільки книг ти прочитав, стільки разів ти людина".

Оксана Гошовська