Проведення VІII Міжнародної природничої гри «Геліантус 2017»

У стінах нашої школи 15 листопада 2017р. серед учнів 5-9 класів проведено VІII Міжнародну природничу гру«Геліантус 2017»

Гра проводилась з метою вироблення навичок роботи з науково-популярними виданнями, розвитку дослідницьких та творчих умінь учнів, формування сталої зацікавленості природознавчою тематикою в учнів, активізація творчої діяльності вчителів, удосконалення роботи з обдарованою молоддю.

Всі учасники отримали комплекти завдань у тестовій формі з п’ятьма варіантами відповідей, з яких лише одна є правильною. Завдання були розділені на чотири тематичних блоки. Кожний з блоків присвячений одному об’єкту, умовно віднесеному до предмета вивчення однієї з чотирьох природничих дисциплін: фізики, хімії, біології, географії.

Результати Гри оприлюднюються на сайті МОН України та на сайті Гри Геліантус.

Матеріали для нагородження надійдуть через районних координаторів до кінця лютого 2017 року разом із матеріалами гри «Соняшник».

Бажаємо перемоги всім учасникам «Геліантусу 2017.

Наталія Кокар,

учителька біології Католицької школи-гімназії