Теплий спогад про вересень

У п’ятницю, 14 вересня, наш 6-Б клас вперше цього року виїхав на природу з нагоди дня здоров’я. до нас ще долучилися кілька мам з молодшими братиками та сестричками, тому можна сказати, що це був сімейний день здоров’я. Разом з нашим класним керівником п. Оленою ми приїхали до Центру реабілітації диких тварин в с.Крилос, що під Галичем. Особисто для мене це була вже не перша поїздка до цього центру, адже сюди ми приїздили ще у початковій школі разом з п.Оксаною Петрук та відразу після вступних іспитів до Католицької школи-гімназії разом з п.Наталею Кокар. Мушу сказати, що з часу мого останнього візиту тут побудували великий вольєр з різноманітними гірками і гойдалками для нових підопічних центру, а саме 4 бурих ведмедів. Загалом тут мешкають аж 125 звірів! Нам пощастило побачити лисичку з лисеням, оленя з величезними рогами, кілька муфлонів, вовчицю, орлів і канюків, лелек і фазанів, папуг і голубів.

Ми всі мали змогу не просто приблизитись і роздивитись цю дивовижну фауну, але для нас це був справжній приклад турботи і добра про братів наших менших. Це ж не зоопарк, де відвідувачі приходять сфотографуватися зі звірятами, а притулок, де підліковують і дбають про хворих тварин.

Після екскурсії наш день здоров’я продовжився рухливими іграми та естафетами. Діти разом з мамами в командах весело і азартно змагались. Перемогла, звісно, дружба! Було дуже круто! Саме такі поїздки дуже згуртовують клас, тому вірю, ми ще не раз так само родинно зберемося і весело з Божою поміччю кудись помандруємо!

Учениця 6 – Б класу, Анна Лазорко