Виставка у бібліотеці

У рамках проведення декади правознавства було здійснено презентацію книжкової виставки під назвою «Ті держави здатні стати великими, у яких великі малі люди» (О. Довженко).

До бібліотеки завітали учні 8-А класу. Разом із вчителем правознавства п. Ігорем Антонюком ми роздумували про те, як важливо знати свої права й обов’язки, оглядали правознавчу літературу та розширювали свої знання про Конституцію України.

Особливу увагу було звернено на найбільший закон, що міститься у Святому Письмі – 10 Божих Заповідей, які Ісус Христос узагальнив у дві Заповіді Любові. Актуальним при цьому був латинський вислів «Deus vult»  («Цього хоче Бог»).

Учні також мали можливість познайомитися з церковним законодавством: Кодексом Канонів Східних Церков та Канонами партикулярного права УГКЦ. Про них дітям цікаво розповів о. Василь Чорній.

Ця зустріч допомогла дітям зробити висновок, що «порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком» (Г. Лакордер).