Відгуки про "IF Fest IT"

Минулого тижня в Івано-Франківську вперше відбувся «IF Fest IT», який складався з технічної виставки  та квесту. Нашу школу-гімназію представляли учні 7-А класу Юрій Тумир та Максим Будзан. Саме для виставки вони виготовили чотириколісного робота на Bluetooth-керуванні, команди на який можна надсилати зі смартфона.

Після заходу, школярі поділилися враженнями.

Тумир Юрій. «Давно захоплюсь  інформаційними технологіями та робототехнікою, але відвідавши захід пізнав для себе багато нового. Наприклад,  більше дізнався про конструктор Lego Mindstorms та роботів сконструйованих з нього. Тому не дивно, що під  час квесту найцікавішими локаціями для мене була з Lego Mindstorms, а ще – з мовою програмування Scratch. Загалом, було цікаво, я приємно вражений та з нетерпінням чекаю ще таких заходів.»

Будзан  Максим. «Відвідавши фест, я вперше потрапив в таке розмаїте середовище людей, які цікавляться технікою та Arduino-робототехнікою. Зацікавили мене й роботи на основі Lego Mindstorms. Після цього заходу, займатися побудовою роботів мені буде ще цікавіше.»

02.02.2019