Ми не безсилі у протидії змінам клімату

Працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» провели екозаняття для учнів 7-8-х класів Католицької школи- гімназії св. Василія Великого. Тема заходу: «Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам». Метою зустрічі було інформування шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла, що 2 лютого знаменує дату підписання (1971 р.) Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення як середовище існування водоплавних птахів. Вона також ознайомила школярів із біорізноманіттям заболочених місцин заповідника та прилеглих територій.

В ході роботи було багато запитань від учнів, а це свідчить про те, що їм не байдуже, якими водойми будуть у майбутньому.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов охарактеризував 39 водно-болотних угідь, які занесені до Рамсарської конвенції (форма проведення презентація - розповідь). При цьому працівники заповідники наголосили, що водно-болотні угіддя зникають втричі швидше, ніж ліси.

02.02.2019