«Відлуння осені-2017»

Вітаємо переможницю ІІІ відкритої загальноміської виставки-конкурсу «Відлуння осені-2017» Любов Пену за зайняте ІІІ місце у номінації «Композиція» (арт-студія «ВИФЛИЄМ», керівник – п. Ігор Васюта). Захід відбувався в Івано-Франківському Краєзнавчому музеї в період з 01.11.2017р. по 20.11.2017р.

Метою і завданням конкурсу була популяризація дитячої творчості, національних та культурнихтрадицій, розширення мистецького світогляду дітей та учнівської молоді, обмін знаннями та досвідом серед вихованців гуртків, студій і їх керівників. Пошук юних талантів, створення умов для самореалізації юних художників,  сприяння розвитку їх творчих здібностей. Привернення уваги широких кіл громадськості до дитячої творчості та гурткової роботи в позашкільному навчальному закладі.

08.12.2017