Вітаємо з перемогою наших учениць-дослідниць!

Минулих вихідних у приміщенні Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника зібралися юні науковців міста та області на урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.Кожен, хто готував та захищав наукову роботу, уже зробив певні відкриття в тій чи іншій галузі. Яскравим підтвердженням цьому стала перемога учениці 11 класу нашої школи Сеньків Анастасії (І місце в секції "Теологія, релігієзнавство та історія релігій"). Уже сьогодні вона готується до такого ж захисту в Києві на ІІІ етапі.

Ще однією приємною новиною потішила нас учениця 10 класу Дземан Софія. Вона в секції "Екологія" на цьому ж конкурсі посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо!