Менторська програма "Навчання вчителів"

Як би ви почувалися, якщо б до вас на урок завітало одразу ж аж 10 вчителів? Саме так було в нас у вівторок, 19 лютого. Та наші педагоги не розгубилися. Адже для всієї шкільної спільноти зустріч із нашими колегами з католицьких шкіл м. Львова (НВК "Школа-гімназія "Шептицьких", НВК "Школа - гімназія святої Софії", Гімназія "Тривіта" Львівської міської ради) була надзвичайно довгоочікуваною.

Вчителі Католицької школи-гімназії ділилися власним практичним досвідом проведення уроків, цікавими методиками, своїми відкриттями та проектами, а також щирими емоціями та радістю. Така співпраця сприяє особистісному зростанню вчителя католицької школи, розширює горизонти його бачення, надихає та мотивує до саморозвитку.До зустрічі у Львові на продовженні менторської програми!