Граємо в "Соняшник"

05.03.2019р. у Католицькій школі-гімназії св. Василія Великого Всеукраїнською мовознавчою грою «Соняшник» розпочалося святкування 205-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. 50 учнів влилися у величезну «соняшникову» родину, щоб спробувати свої сили. Найбільш активними виявились учні гімназійних класів.

Самій грі передувало авторське читання. Свою поезію «Тарасові» презентувала  учениця 2(6) – А класу Юлія Лапіна.

Учасники з нетерпінням чекали гри, щоб пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й з історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу. Цікаві завдання усі виконували із захопленням та задоволенням.

А далі учасники з нетерпінням чекатимуть результатів, а в травні – нового шкільного свята, де всі отримають свої сертифікати, а переможці – подарунки…

06.03.2019