Бібліотека: час змін – час дій!

У наш час багато речей змінюються, розвиваються та вдосконалюються. Тому і бібліотеки, зокрема шкільні, не можуть стояти на місті. Інакше вони будуть втрачати свою актуальність. Враховуючи це у нашій шкільній бібліотеці з 1 по 5 квітня проводився Тиждень дитячої та юнацької книги «Бібліотека: час змін – час дій!». Розпочався він зі зйомок і перегляду онлайн-презентацій українських сучасних книг. Особливо хочеться відзначити роботу одинадцятикласниці Анастасії Боднарук про «Теплі історії до шоколаду», написані Надійкою Гербіш.

Протягом цього тижня учні мали можливість позмагатися  в цікавому квесті «Знайди книгу в книзі», а також відвідати книжкову виставку-рекомендацію «Читай – і стань успішним». Незвичайною подією було «Смачне читання», на якому діти із захопленням читали та обговорювали повчальні розповіді з Біблії, історії про чудеса в християнському житті та пригоди відомих людей. Доповнювали приємність від зустрічі смачні печенька і соки.

Змагання на кращий лепбук «Чому варто читати книжки?» стало завершальним заходом, але принесло багато щирих і теплих емоцій. Воно було наповнене корисною, цікавою і веселою інформацією, засвідчуючи любов дітей до читання. Хоча Тиждень дитячої та юнацької книги завершився, ми завжди можемо поринати у прекрасний світ книг та із захопленням проводити час у шкільній бібліотеці.

06.04.2019