Відбувся шкільний ярмарок

Гарною традицією в нашій школі є шкільний ярмарок, який відбувається щосеместру. Цю подію полюбляють усі: і учні, і вчителі, і батьки, адже це можливість для кожного зробити щось добре і послужити ближньому. Це захід, у якому всі мають можливість взяти участь. Мета нашого ярмарку, що відбувся у четвер, 11 квітня, благородна - зібрати кошти для стипендії учням школи.Наша шкільний ярмарок - це яскраві кольори. Так, це кольори щастя, добра, дружби. Наш ярмарок - це не лише торгівля, а й незабутні враження, щирий сміх, гамір. Це час, коли ми можемо допомогти ближньому, віддавши тістечко старенькій людині чи однолітку. Від цього стає приємно і тобі, і тому, кого ти пригостив. Наш клас із захопленням продавав, але знову ж таки з добротою, з теплом. Спершу ми були коло своїх прилавків, а потім побігли розносити добро іншим. Тож творімо добро, не чекаючи відплати!!!

Олеся Тирлич, 1(5)- А клас