Міс та містер 5 класу

Вже стало гарною традицією для шкільної спільноти проводити восени творчий конкурс для наймолодших учнів школи «Міс та містер 5 класу». 15 листопада в конференц-залі цей конкурс знову зібрав учнів 5 класів, їхніх учителів та батьків. Школярі готувалися до «Вишиванкового дефіле» та представлення, демонстрували своє хобі в конкурсі «Мій коник», таланти, практичні вміння (заплести косу та зав’язати краватку). Кожен клас підтримував учасників своїми піснями. Після підбиття результатів журі визначило переможців. У номінації «Містер 5 класу» переміг учень 1(5)-А класу Адамчук Тадей, титул «Міс 5класу» отримала учениця того ж класу Софія Витвицька. «Міс та Містер Вишиванки» стали Єва Бабій та Олексій Шинкарук (1(5)-А клас), титул «Міс та Містер Артистизм» здобули Христина Беренда та Олександр Дащак (5-Б клас), а в номінації «Міс та Містер Талант» перемогли Христина Кукало та Олександр Кормаков. Вітаємо тих, хто брав участь у конкурсі, допомагав та підтримував, адже переможцями стали всі учні! Нижче можемо прочитати їхні враження та емоції від свята:

«Я був учасником конкурсу, який мені дуже сподобався. Найбільше мене вразили таланти моїх суперників» (Шинкарук Олексій).

«Отримала безліч вражень від учасників свята, які були дуже енергійні та веселі. Коли вони демонстрували свої вишиванки, я так захопилась, аж мені здалося, що побувала на справжньому дефіле» (Стефанюк Тереза).

«Я був учасником свята «Містер і Міс-2017». Моєю партнеркою була Софія – дуже гарна дівчина, яка чудово малює. Хвилювання було присутнє весь час, а коли мені сказали, що я переміг, то – занімів від радості» (АдамчукТадей).

«Свято в нас пройшло чудово,

Всі захоплені, все – кльово.

Олексій – такий чудовий,

З «Лего» склав майбутню школу.

Вболівали ми завзято і,

Схвильовані, чекали результату»

(Халло Олександр).

«Дівчата краватки хлоп’ятам в’язали,