Загальноміський брейн-ринг з правознавства

Брейн-ринг - це завжди весело й захопливо. Особливо, коли, представляючи школу, команда отримує найкращі результати.

Брейн-ринг з правознавства, присвячений темі «Права людини» відбувався 7 грудня на базі Юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника. Нашу школу представляла команда «Ліберали», до складу якої увійшли учениці 9-11 класів – Анна Гаврилишин, Софія Балан, Анастасія Боднарук, Ірина Шевчук та Анна Капчук-Кашецька. Саме дев'ятикласники дебютантами у цьому заході,який закінчився неочікуваним 1 місцем! От що означають слова Юлія Цезаря: «Прийшов, побачив, переміг».

Питання брейн-рингу стосувалися Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та Загальної декларації прав людини. Ці документи, вказуючи на права людей, є важливими для всіх громадян нашої країни.

Загалом у цьому змаганні брало участь 14 команд, напевне, саме тому відчувалася велика конкуренція. Але перемагає найсильніший. І, як виявилося, найбільш витривалою була Католицька школа.

Вітаємо всіх учасників!

Дякуємо організаторам за чудові емоції та цінні подарунки - книги! І кажемо велике спасибі вчительці правознавства- п.Юлії Луцишин за наполегливу підготовку та віру у своїз учнів!

10.12.2017