Урок родинної педагогіки «О пісне, ти прекрасна!»

8.05.2019 р. відбулося наше свято родинної педагогіки, яке виявилось надзвичайним! Тематично наповнений захід поєднав не тільки свято української пісні, але й свято матері. Ця подія була дуже хвилюючою як для учасників, так і для всіх глядачів, адже діти готували його разом із класним керівником п.Оленою та батьками. Впевнена, що виступ наших юних артистів не залишив жодного присутнього байдужим, бо відчувалася їхня наполеглива праця, старання і незрівнянна креативність! Ми могли насолодитись запальними танцями, чарівним співом як дітей, так і батьків (особливо зворушливо виконала  колискову мама Таїсії Шиндак та пісню про маму Христинка Кукало разом із бабусею).

Пісня – це справді незрівняний скарб, який Господь подарував українцям. Пісня супроводжує нас від народження і є присутня на кожному важливому етапі в нашому житті. Коли лунає українська пісня, кожен відкриває найпотаємніші глибинк своєї душі. Ми наче справді побували на весіллі, адже кожен міг стати учасником хорового співу улюблених народних пісень та цікавих квестів на знання української пісні. Під проникливе виконання Танею Рибак пісні про маму приємною несподіванкою стали сімейні архівні фото кожної родини. Тому мимоволі на очах матерів бриніли сльози.

Також приємно було отримати красиві листівки, зроблені власноруч дітьми з нагоди прийдешнього Дня матері, а також потанцювати зі своєю кровинкою! Емоції та враження просто переповнювали все єство, а те, що свято вдалося на всі 100%, свідчили усміхнені обличчя й оплески під час свята моєї молодшої доні.

Тому щиро дякуємо усім за чудово організований, сумлінно підготовлений і емоційно наповнений урок родинної педагогіки. Як пообіцяла нам п.Олена, це був лише початок, тому з нетерпінням чекаємо продовження.

п. Тетяна Лазорко

Я ще знаходжуся  під враженням від свята. Мені дуже сподобалося! Хотілося ще продовження. Все дуже щиро, з любов’ю, від душі. Дякую тим учителям, які допомагали нашим дітям у створенні цього дійства. І для нас, батьків, було дуже повчально, емоційно, весело. Всі діти дуже талановиті. Подарунок сподобався найбільше (передайте п. Ігорю велике спасибі), там вся душа і любов, яку він вкладає у наших дітей.

Особливе спасибі п. Олені Рубашевській за створене свято.

п. Наталія Фаринович

Я особисто ДУЖЕ вражена. В англійській мові є термін «interactive». Він означає, що дійство, яке ти бачиш, потрібно не тільки спостерігати, а й активно брати в ньому участь. У сучасних європейських природничих музеях є така «штука»: ти приходиш дивитись на експозицію, а тобі пропонують до всього доторкнутися. Отож, мене вразило свято, яке підготувала п. Олена з дітьми, оскільки воно було інтерактивним, живим. То така насолода відчути себе частинкою життя дітей. А танець із мамою, листівки, які діти для нас зробили, веселі пісні-караоке, вікторина - це все затягнуло настільки, що я навіть не помітила, як промайнули 1.5 години.

А ще мушу сказати про ту атмосферу, яка панувала навколо. Я відчула себе ніби серед родини. Всі присутні випромінювали радість і тепло. Це дуже круто!!! Дякую Вам величезне.

п. Олександра Чухрай

Коли підписувала альбом з фотографіями, треба було придумати назву. «Свято матері» - тому що було багато сюрпризів для мамусь, і перший танець, і зроблена власноруч листівка, і мамина колискова, і фотоспогади. Але ні, може, «Родинне свято», бо тут були цілі родини: мами, тати, бабусі, братики й сестрички, і було по-сімейному затишно. Але було й дуже музично, тому, можливо, «Свято музики», а краще – «Свято української пісні». Дівчата вразили своїми голосами, а дует Христинки з бабусею –  зворушливий до сліз, і не можна не відмітити хорові здібності батьків.

Також були й запальні танці, пізнавальні естафети, гостре інтерв‘ю з вчителями. Одним словом –  дуже насичено, весело, незабутньо і пройшло на одному диханні. Пані Олено, я дуже вдячна Вам за організацію і приємно здивована нашими дітками. А назва альбому буде просто «Свято», але з великої букви, тому що звичайний день ви з дітьми перетворили на свято, і всі із залу вийшли усміхненими))))). Нам мало! Хочемо ще!

п. Антоніна Дюг

В умовах українського національного-культурного відродження, створення нової системи виховання та освіти юного покоління, питання співпраці сім'ї та школи у формуванні духовно-моральної особистості, їх взаємодії та взаємовпливу є викликом сьогодення.

Недарма в народі кажуть: "Без сім'ї немає щастя на землі". Тому й повинні вчителі, об’єднавшись із батьками, родинами, дбати про виховання юних громадян, які житимуть, продовживши нашу справу у вільній, незалежній, квітучій, Богом даній Україні.

На мою думку, головною причиною успішності, прекрасної атмосфери і затишку нашого класу є класний керівник п. Олена. Це дивовижний педагог, яка втілює в собі силу-силенну якостей: вона водночас сильна духом, ніжна та турботлива, надзвичайно мудра, цілеспрямована і є професіоналом своєї справи. Підготовка була непроста. Учні виступили як справжні артисти, тому і свято пройшло на високому рівні. Дякуємо Богові, що є в нас такі педагоги, які віддаються своїй праці. Щиро дякуємо за все, що Ви робите для наших дітей. Нехай Господь Благословляє Вашу працю!

п. Марія Копчук-Кашецька