Вітаємо переможців конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

Оголошено переможців XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім», який буде мати продовження…

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава під егідою Вроцлавського Природничого Університету провів XІІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у 2019 році – «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім».

Мета даного конкурсу – розвиток патріотичної та екологічної свідомості школярів.

За підсумками журі Національного етапу конкурсу 12 квітня 2019 р. було оголошено результати національного відбору в якому в номінації:

1. Оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)»

І місце (100 балів) посіла Личагіна Лідія, учениця 2(6) з роботою «Висока мета народжується в серці», а її керівниці - Михайляк Галині Григорівні оголошується подяка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

2. Гра настільна «Таємничі куточки і стежки рідного краю»

ІІІ місце (78 балів) посіла Мазур Марія, учениця 5-Б класу, керівник Кокар Наталія Василівна.

Участь у конкурсі взяли учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку із всіх областей України та міста Києва.

До розгляду журі надійшло 1415 робіт за 8 номінаціями з яких номінації: оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)» - 189, а гра настільна «Таємничі куточки і стежки рідного краю» - 88 робіт.

Але цим історія не завершується і роботи переможців, які посіли І місце в Національному етапі вже направлені на розгляд журі Міжнародного етапу до Вроцлова (Польща). Підведення підсумків конкурсу відбудеться у Вроцлаві – 16 травня 2019 року, а фінал конкурсу – 23 травня 2019 року. Саме тому, ми щиро бажаємо успіху Лідії Личагіній, та її науковій керівниці п. Галині Михайляк.

Конкурсну роботу «Висока мета народжується в серці» буде розміщені на сайті НЕНЦ (https://nenc.gov.ua) та надруковано в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток».