Відгуки з прощі Католицьких шкіл у Зарваниці

Мені дуже сподобалося у Зарваниці, було багато розваг, особливо запам`ятався квест “Відважні вірою та любов`ю”.

Саша Дюг, 6-Б клас

Велике спасибі всім організаторам прощі “Відважні вірою та любов’ю”!

Цього року в Зарваниці ми духовно збагатилися, краще пізнали одне одного, адже ніщо так не відкриває людину, як спільна поїздка.

Олеся Дунець, 7-Б клас

Зарваниця - це чудове місце для розмови з Богом. Тут було дуже весело та цікаво. Хотіла би ще один раз туди поїхати.

Вікторія Ліуш, 5-А клас

Ми дуже задоволені, що ми всією школою поїхали на прощу католицьких шкіл до Зарваниці. Там провели час  надзвичайно весело та цікаво, бо з нами був Бог. Дякуємо Йому за чудову погоду в цей день. Залюбки відвідали б це святе місце ще раз.

Яна Козар та Юліана Ткачук, 7-А клас

Мені сподобалася поїздка в Зарваницю тому, що ми не тільки молилися, а й грали у квест та були на Хресній дорозі. Я всіх закликаю поїхати в Зарваницю!

Андрій Семанів, 6-А

Проща, як завжди, була чудова! Ми отримали духовне задоволення, адже краса місця і природи неймовірні!

Найбільше мені сподобалася конференція для батьків. Я отримала відповіді на питання, яких не могла знайти сама. За це велике спасибі!

Дякую за все Богові та нашим організаторам за такі поїздки.

Валентина Ганущак, мама учениці 7-Б класу