Всеукраїнський конкурс "Юний дослідник"

Проведено ІІ-й (міський) етап Всеукраїнського конкурсу захисту дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

У нас ще одна перемога!

У стінах ІФ ПНВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. – гімназія св. Василія Великого» 12 грудня 2017 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу захисту дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

В урочистій атмосфері з вітальним словом до діток звернулась Руда Леся Степанівна, методист Департаменту освіти та науки, яка побажала їм перемоги і зазначила, що кожен учасник вже переможець, оскільки спробує себе в ролі маленького науковця. Координатором конкурсу в школі була Кокар Наталія Василівна – вчитель біології, кандидат біологічних наук. Вона розпочала з жеребкування, і кожен учасник витягнув свій щасливий порядковий номер виступу.

Від нашої школи дослідницько-експериментальну роботу на тему «Використання лікарських рослин в косметології» представляла учениця 6-А класу Кільчицька Адріана (науковий керівник п. Наталія Кокар).

У конкурсі брали участь 16 учнів віком 9-11 років із 9 загальноосвітніх шкіл міста (№ 1, № 11, № 15, № 18, №19, № 25, Католицька школа-гімназія, Українська гімназія №1 та Навчально-реабілітаційний центр). Діти представляли роботи в таких секціях: «Я і природа», «Тваринний світ», «Рослини навколо нас», «Охорона здоров’я» й «Народознавство та краєзнавство».

Конкурсні роботи оцінювало 10 членів журі – вчителі природознавства, біології, хімії та географії (Л. Слободян, О. Олійник, Н. Смоляк, С. Кутинська, Н. Швець, К. Овчар, С. Савчук, Л. Мельник, О. Дацко, Н. Гавадзин), які щоразу підтримували юних дослідників, адже вони сильно хвилювалися.

Всі учасники конкурсу продемонстрували і захистили свої роботи на високому рівні. Теми дослідницько-експериментальних робіт були змістовні цікаві, актуальні. Журі після тривалого обговорювання визначило переможців. У секції «Охорона здоров’я» І місце отримала Кільцичька Адріана – учениця 6- А класу! Щиро її вітаємо!!!!