Christmas party

Цього понеділка у нашій Католицькій школі-гімназії відбулося довгоочікуване свято "Christmas party", яке підготували учні 7-А та 7-Б класів разом із учителькою п. Марією Мартинович.

Різдвяне свято складалося з трьох частин.У першій частині до нас завітали Love, Happiness and Kindness, вони намагалися своїми подарунками та теплими словами донести глядачам, що Любов, Щастя і Доброта є невід'ємною частиною Різдва.

Під час 2 частини учні 7-Б класу підготували міні-сценку "Shoemaker and angels". Вони довели всім, що дива трапляються, потрібно тільки вірити.

Насамкінець наші гості Катя Осадча і Юрій Горбунов подарували новорічне відео "School life". Побувавши в Католицькій школі-гімназії вони з'ясували, як наші вчителі готуються до Різдва.

Семикласники своїми віршами, піснями, хорошим і позитивним настроєм створили справжню Різдвяну атмосферу, побажавши з усього серця присутнім "Merry Christmas and Happy New Year".

20.12.2017