"При яслах Новонародженого"

24 грудня ввечері, коли весь світ відзначає свято народження Спасителя, у Католицькій школі-гімназії було людно. Тут зібралася вся шкільна родина, щоби з'єднатися в молитві з усіма, хто цього вечора святкує Різдво за Григоріанським календарем. Це була також гарна нагоди духовно відновитися та приготувати свої серця до цього свята, яке ми відзначатимемо вже 7 січня.

Наша молитва, як і годиться, розпочалася Божественною Літургією. Опісля продовжилася молитвою Тезе "При яслах Новонародженого". Кожен міг скласти свій дар Ісусові та посидіти в його ногах при яслах, як пастухи в Різдвяну ніч. Чудовий спів та музичний супровід - це невід'ємні елементи цієї молитви. Учнівський хор чудово наповнив своїми голосами шкільну каплицю, так що кожен міг у своєму серці переживати цю таємницю любові Бога до людини, що перший входить нас шукати. Саме у Воплоченні Господь першим відкривається нам, ділить з нами наше життя, щоб ми не побоялися розділити з ним своє. По завершенні молитви Тезе символом цього стало ділення різдвяною просфорою у великій шкільній родині.

На закінчення вечора учні 1(5)-А класу показали чудову різдвяну історію, яка розчулила кожного. Через показ вертепу школярі збирали кошти на фонд учнівських стипендій "Василіяда", щоби подарувати комусь можливість навчатися у школі в ІІ семестрі.

Вечір у школі "При яслах Новонародженого" став часом молитви та милосердя. А це найкращий спосіб, щоб приготуватися до Різдва.

25.12.2017