Новини

Патріотичне виховання через призму «Кіборгів»

Пані Галина Михайляк - вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 9 класу разом зі своїми учнями побувала на перегляді фільму "Кіборги". Це  військова драма та сучасна історія про справжніх героїв своєї країни водночас. Вони тримають Донецький аеропорт тоді, коли ворожі сили перевершують їх чисельно в рази. Більше того, вороги вже повідомили про захоплення стратегічного об'єкта. Українці 4 місяці вже утримують об'єкт, і поки в них вірять ті, хто чекає їх вдома, вони будуть стояти до кінця. Ці хлопці хочуть тільки одного – щоб їх країна була надійно захищена, щоб їх мами, дружини, дівчата і сестри були в безпеці.

Школярі повинні знати свою історії, відчувати те, що відчувають на сході України молоді хлопці і дівчата, а також їх сім’ї, які моляться за них, як і вся Україна, і чекають МИРУ, СИЛЬНО ЧЕКАЮТЬ МИРУ!

Після перегляду фільму пані Галина поділилась своїми враженнями: «Це дійсно потрібно. Сильний фільм. І знаєте, що вразило? Я НЕ чула шуму від попкорну, мені НЕ заважав шурхіт папірчиків від цукерок. Чому? Бо цього НЕ було. Я чула лише схлипування, бо дівчатка не могли стримати сліз. І я нічого їм не казала, бо такі сльози омивають наші душі, вони потрібні! Дякую за фільм, дякую за такі сльози, дякую за стриманість і серйозність хлопців».

28.12.2017