Карантин не стає на заваді перемогам!

На базі Українського державного центруТуризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 16 квітня 2020 р. у дистанційній формі члени журі завершили оцінювання краєзнавчо-дослідницьких робіт ІІ туру конкурсу у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Серед 86 найкращих робіт, які здобули перемогу на обласних етапах була праця учениці 8-Б класу нашого закладу - Софії Чорної "Їх смерть життя пробудить у народі" за напрямом «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії». Члени журі визнали переможцями авторів 43 краєзнавчо-дослідницьких робіт, серед них була і наша учениця, яка посіла ІІІ місце у своїй номінації.

Тож вітаємо тебе, Софійко, і бажаємо нових досягнень!!!

Юлія Заячук,

учителька історії