новини

Тиждень української писемності та мови. День другий.

Хіба можливо не любити рідне слово? Воно є частинкою нашої душі...

І, в рамках Тижня української писемності та мови, на уроках української літератури у 5-А, 7-Б та 7-В класах 10 листопада відбувся урок-гра «Словолюби». Учні мали змогу відчути себе справжніми філологами. Діти із задоволенням виконували цікаві завдання, знайомились з новими для себе фактами про українську мову та заробляли бали. Всім вдалось гарно провести час, закріпити свої знання і дізнатись щось нове. (Ольга Антоняк, учителька української мови та літератури)

***

Ледь не в кожного старшокласника нАголоси здатні розвивати фОбію. За рівнем стрАхУ вона наближається до боЯзні відмінювати числівники.

Та десятикласники Католицького ліцею не піддалися паніці та, переглянувшинавчальний ролик учительок Вікторіїї Буличевої та Оксани Гошовської, взялися знімати свої відео, присвячені орфоепії. Що в них вийшло, дивіться та наголошуйте правильно, щоб уникати пОмИлок (так-так, у слові "помилка" два наголоси).

Покликання на відео учнів:

Оксана Гошовська,

учителька української мови та літератури

11.11.2020