Як можна дивувати своїх друзів знаннями математики?

На це питання шукали відповідь п’ятикласники та шестикласники Католицького ліцею. На уроці математики учні 5-Б, 5-В та 6-А класів дізнались про таємничі фокуси зі стрічкою Мебіуса.

Вони спробували виготовити самостійно цю дивовижну фігуру і провести з нею кілька експериментів.  Також навчались, як самостійно складати цікаві задачі із загадування чисел. Виявилось, що школярі вже мають достатньо знань з математики, щоб створювати завдання такого типу і щоб все «спрацьовувало» в таких фокусах з числами.

Ліцеїсти мали змогу переконатись в тому, що математика – це не завжди великі розрахунки та складні формули. Математикою можна здивувати своїх співрозмовників або розвеселити. Ця наука насправді жива, весела і має свою красу.

***

«Мені дуже сподобався сьогоднішній урок. Він був одним із найцікавіших. Я дізналася про загадкову стрічку Мебіуса і після уроку провела над нею ще кілька експериментів. Цю тему я вважаю дуже цікавою. Хочу і надалі її вивчати. Нехай буде більше таких уроків математики, адже саме в такій формі вони найцікавіші.

Дякую, пані Надіє, за цей чудовий урок!»

Софія Савчук, 6-А

«Я навіть не думав, що математика така цікава! Я думав, що це лише формули, відсотки, складні задачі на велику кількість дій. А виявляється, що ще можуть бути різні фокуси. Як от сьогоднішній урок зі стрічкою Мебіуса. Я відразу ж запропонував фокус своїй мамі. Їй дуже сподобалось.

Я зрозумів, що фокус – це просто певний логічно побудований хід математичних дій. Думаю, що я б залюбки ще раз побував на такому уроці».

Богдан Дмитришин, 6-А

«Мені дуже сподобався такий формат уроку. Оскільки відкривати щось нове для себе завжди круто. Це не можна забути. Фокуси завжди дивують публіку і я не виняток. Тому я впевнений, що кожний захотів би ще такий урок.

Богдан Халло, 6-А

«Я вважаю що урок був цікавим. Я дізналася багато чого про різні математичні фокуси. І мене вони здивували. Мене зацікавила ця тема. Я обов‘язково спробую інші фокуси зі стрічкою Мебіуса. Дякую за урок!»

Ольга Герасимчук, 6-А

27.11.2020