Вітаємо переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади із зарубіжної літератури!

Упродовж жовтня-листопада наші учні брали участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді із зарубіжної літератури від ресурсу «На урок».

Двоє учнів 7-А класу здобули дипломи ІІ-го ступеня (Панчак Анастасія, Тирлич Олеся), троє сертифікати учасника (Сидор Оксана, Федишин Тетяна, Качкан Олександр).

Учениці 9-х класів Безрука Христина та Шпиляк Жанна здобули диплом І-го ступеня, диплом ІІ-ступеня — Холодило Юліана, диплом ІІІ-го ступеня — Пена Любов, Ганущак Анастасія, Косьмій Марина, Лотоцький Юліан; сертифікати учасника — троє учнів (Чорна Софія, Овчар Катерина, Рев*юк Юлія). Учень 10-го класу Коритко Данило здобув диплом ІІ-го ступеня.

Подяку за активну участь в організації VII інтернет-олімпіади «На урок» та свідоцтво про підготовку переможців отримала п. Галина Бородайкевич — учителька зарубіжної літератури.

05.12.2020