Новини

В очікуванні Слова, яке стало Тілом!

Передріздвяний час...

Кожен з нас в ці дні активно готується до таких довгоочікуваних свят. Хтось прибирає свої квартири, хтось стоїть у довжелезних чергах на ринку чи у супермаркеті, хтось складає святкове меню і розпочинає процес приготування страв. Однак у такій передсвятковій метушні ми забуваємо про найважливіше – як із відкритим серцем прийняти Того, Хто народився для спасіння Світу...

Учителі Католицького ліцею сьогодні теж готувалися до Різдва! І ця підготовка була дуже особливою! Щоб бути готовими гідно прийняти Христа, для педагогів освітнього закладу відбулися одноденні передріздвяні реколекції, які провадив ігумен Погінського монастиря ЧСВВ - о. Роман Мельник.

Після святої Літургії, на якій кожен охочий міг приступити до Святих Тайн – Покаяння та Євхаристії, отець виголосив конференцію, під час якої наголосив на важливості прийняття Божої Волі в житті кожного з нас і закликав учителів в усьому довіряти Небесному Отцю, бо Він нас дуже любить!

Опісля ми мали адорацію перед Святими Тайнами і намагалися в тиші та молитві почути голос Бога, щоб бути готовими до приходу Христа.

04.01.2021