Zoom-конференція «Мікрозелень в кожен дім»

Учні нашого ліцею взяли участь у Zoom-конференції «Мікрозелень в кожен дім». Відео зустрічі дивіться за покликанням: відео

Мікрозелень - це молоді паростки овочевих рослин і пряних трав. Мініатюрна зелень вирощується в спеціально створених для цього умовах. Паростки містять пвелику кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів, амінокислот. Вживання мікрозелені в їжу насичує нас вітамінами, дає запас енергії, сприяє очищенню організму.

Крім корисних властивостей мікрозелені, діти навчаться бути відповідальними, оскільки тендітна зелень не може й дня прожити без догляду та поливу. Вирощування мікрозелені прирівнюється до догляду за домашньою тваринкою. Також завдяки мікрозелені дитина зможе заробити свої перші кишенькові гроші (або, як мінімум, зекономить гроші з сімейного бюджету на придбання зелені) або власними руками зробити (виростити) корисний подарунок для друзів та близьких і подарувати корисний та смачний дарунок.

Важливо також зазначити, що протягом усього проєкту діти матимуть можливість ставити запитання в спільному чаті, на які відповідатиме Юлія Василик, кандидат біологічних наук та власник ферми з вирощування мікрозелені. Для ознайомлення з куратором проєкту та рецептами мікрозелені можете перейти за посиланням на сторінку Крафтова пекарня Ютта у Facebook: Ютта або за хештегом #рецептиютта. Для реєстрації на курс про вирощування мікрозелені переходьте за покликанням: анкета.

27.03.2021