новини

Зустріч із представниками Національного олімпійського комітету України

Івано-Франківський #OlimpicLab22 квітня 2021 року на Прикарпаття вчергове завітав Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України #OlimpicLab, модуль «Розвиток/добробут–пізнай себе», учасниками якого стали школярі нашого ліцею.

Серед гостей заходу були:

- голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін;

- майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця трьох Зимових Ігор Олімпіад – Надія Діденко;

- викладачка Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, засновниця і тренер «Школи оратора для дітей», засновниця простору для удосконалення навиків комунікації Риторика ІФ, ведуча – Тетяна Осадчук;

- відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець;

- стипендіат відділення НОК України в Івано-Франківській області - Василина Заяць.

З вітальними словами до присутніх звернулася директорка ліцею – сестра Єремія, яка відзначила важливість таких заходів для формування особистості тінейджерів.

У свою чергу Мирослав Карабін - передав вітання всім присутнім від президента НОК України - Сергія Бубки та звернув увагу учнів, як приклад успішної людини, на життєвий шлях відомих спортсменів України, які в результаті плідної праці досягли значних успіхів у житті.

Надія Діденко - також відзначили позитивний вплив на юнацтво модулів OlimpicLAB та закликала до дітей до активних занять фізичними вправами та спортом, які є одним із головних факторів формування здоров’я людини вцілому.

Основна частина заняття розпочалася з розкриття сутності поняття "оратор" та обговорення змісту цього слова. Тетяна Осадчук досить детально описала, що володіння відмінною технікою мови – це запорука успішного бізнесмена, політика, спортсмена або будь-якої пересічної людини, адже людей, які говорять чітко, ясно, зрозуміло, приємно - слухають. Вони звучать переконливо і викликають довіру.

Тетяна поділилася знаннями про навики ефективного оратора, які включали в себе сім пунктів: чіткість мови, звучати переконливо, бути чесним, надихати, розказувати історії, жартувати, володіти переконливим жестам. Вона наголосила, що як учні так і гості зможуть застосовувати ці навики для особистої та соціальної реалізації. Кожен з пунктів був обговорений теоретично, після цього школярі практикували вправи для мовлення, виробляли чіткість дикції.

Під час спілкування лекторка поділилася порадами як правильно і грамотно подавати свою думку, пізнавати себе через спілкування з іншими, відчувати себе впевнено.

В ході заходу школярі з приємністю підтримували розмову та навіть вели дискусію, де виявлялися різні позиції, озвучувалися протилежні думки, що підштовхувало до ще більше активного мислення.

На завершення відбулась бесіда у режимі питання-відповідь та підведення підсумків заходу. Після цього усі учасники OlympicLab отримали подарунки з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України та зробили на теплу згадку спільне фото.

24.04.2021