Конкурс християнської пісні

"Хто співає, той молиться двічі".

Під таким гаслом в Католицькому ліцеї протягом двох днів відбувався конкурс християнської пісні.Першого конкурсного дня перемогу виборювали учні 7-10-х класів, наступного дня змагалися молодші учасники.Оцінювали виступи наших конкурсантів зіркове журі:

молода прикрапатська співачка, учасниця конкурсу "Голос країни" – 10 сезон, засновниця вокальної студії "Амеліка", авторка та виконавиця сучасних християнських пісень – Halyna Rudyk; музикантка та мама 4 синів-музикантів, письменниця, блогерка й волонтерка, співзасновниця літературного фестивалю "Брама" в м. Івано-Франківську – Людмила Лінник; співак, якого знає вся Україна, актор театру, переможець 11 сезону "Голосу Країни" – Сергій Лазановський!

Журі оцінювали учасників за такими критеріями: вибір пісні, вокал, творчий підхід у виконанні, участь всього класу.За рішенням журі в перший конкурсний день переможцями стали:1 місце - учні 9-А класу2 місце - учні 7-А класу3 місце - учні 8-А класу.

Наступного дня перемогу здобули:1 місце - 5-А клас 2 місця - 5-В клас 3 місце - 5-Б клас.Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за позитивні емоції від конкурсу.

27.05.2021