новини

У нашому ліцеї відбулись олімпіади!

 Вітаємо переможців І етапу. 

 

Історія

 

І місце         Лапіна Юлія, 9-А клас

                     Пена Любов-Євгенія, 10 клас

 

ІІ місце       Савчук Лука, 10 клас

 

ІІІ місце      Тирлич Олеся, 8-А клас

                    Федишин Тетяна, 8-А клас

                    Пасічняк Оля, 8-В клас 

                    Братчук Богдан, 9-Б клас

                    Ткачук Юліана, 10 клас

 

Англійська мова

 

І місце      Пунько Андрій, 8-Б клас

                  Лапіна Юлія, 9-А клас

                  Савчук Лука, 10 клас

                  Коритко Данило, 11 клас   

 

ІІ місце     Острижнюк Ірина, 8-Б клас

                  Друкаренко Ярослава, 9-А клас

                  Рев’юк Юлія, 10 клас

                  Шпакович Вероніка, 11 клас

 

ІІІ місце    Яцишин Аліна, 8-А клас

                  Витвицька Софія, 9-А клас

                  Пена Любов-Євгенія, 10 клас

                  Попова Анастасія, 11 клас

 

Німецька мова

 

І місце     Федишин Тетяна, 8-А клас

 

Інформаційні технології

 

І місце      Рубашевський Іван, 7-А клас

                  Сидор Оксана, 8-А клас

                  Пена Любов-Євгенія, 10 клас

 

ІІ місце    Ульванський Олександр, 7-Б клас

                 Кухній Єлизавета, 8-А клас

                  Пена Емануєль-Оскар, 10 клас

 

ІІІ місце  Панчак Анастасія, 8-А клас

                 Козар Яна, 10 клас

 

Математика

 

І місце     Клід Олег, 5-А клас

                 Осадець Міла, 5-А клас

 

ІІ місце    Суслик Святослав, 5-А клас              

                 Лось Анна, 5-Б клас

                 Струк Євгенія, 5-Б клас

 

ІІІ місце   Глушко Злата, 5-А клас        

                Клапків Олександр, 5-А клас               

                Микула Анастасія, 5-В клас

 

І місце    Сікач Павло, 6-А клас 

 

ІІ місце   Самбір Поліна, 6-А клас           

                Іваниш Анна, 6-А клас

 

ІІІ місце    Івасюк Анна, 6-А клас      

                  Олішевська Марта, 6-А клас              

                  Шунц Віктор, 6-Б клас

                  Максимів Юрій, 6-В клас

 

І місце     Савчук Софія, 7-А клас

 

ІІ місце    Гатюк Ростислав, 7-А клас            

                 Ткачук Роман, 7-А клас

 

ІІІ місце   Халло Богдан, 7-А клас        

                 Гушпіт Лук’ян, 7-А клас

 

І місце     Федишин Тетяна, 8-А клас

 

ІІ місце    Кухній Єлизавета, 8-А клас

                 Яцишин Аліна, 8-А клас

 

ІІІ місце   Гатало Марко, 8-Аклас

                 Панчак Анастасія, 8-А клас

                 Хомин Ольга, 8-А клас

 

ІІ місце    Витвицька Софія, 9-А клас

 

ІІІ місце   Шинкарук Олексій, 9-А клас

 

Екологія

 

ІІ місце    Шпакович Вероніка, 11 клас

 

ІІІ місце   Джочко Остап, 11 клас

                Тимочко Орест, 11 клас

                Федоришин Анастасія, 11 клас

 

Географія

 

І місце    Яворський Станіслав, 8-А клас

                Ганущак Анастасія, 10 клас

 

Правознавство

 

І місце     Братчук Богдан, 9-Б клас

 

ІІ місце    Лапка Божена, 9-Б клас

22.11.2021