новини

Зустріч з представниками поліції

Сучасний світ є, на жаль, інколи доволі жорстоким, проте у нашому Католицькому ліцею святого Василія Великого завжди сприяють християнському вихованню та правильному вирішенню всіх конфліктних ситуацій. Саме тому керівництво нашого навчального закладу доволі часто організовує спортивні, соціальні та розвиваючі для дітей зустрічі та заходи. 15 листопада до учнів 5-6-х класу завітали шкільні офіцери поліції УПП в Івано-Франківській - п. Олександра Бабецька та п. Богдан Настич і розповіли дітям про відповідальність та булінг, певні конфлікти, які трапляються у сучасних підлітків та пояснили, як їх оминути. Хочемо висловити велику подяку за сприяння всебічному розвитку та правовій обізнаності. Пам’ятайте, що варто поважати один одного. Живіть у любові та злагоді!

Допис підготувала учениця 6-А класу Марта Олішевська.

16.12.2021