Мовний практикум з польської

Всім відомо, що найкраще навчатись іноземної мови в середовищі однолітків за невимушених обставин і в креативний спосіб. Саме тому сьогодні в Католицькій школі-гімназії відбулося практичне заняття з польської мови. Тема: "Похід до магазину та кафе".

Розмовна мова була виключно польською. Учні 6-Б класу прекрасно підготувались. Все було дуже продумано та організовано. Від фартухів, меню, сервісу обслуговування, ввічливості до розрахункової книги, чеків та гардеробної, де гостинно зустрічали відвідувачів. Діти були в ролях продавця, покупця, офіціанта та клієнта. А смачні-пресмачні наїдки та напитки допомагали їм готувати їхні матері, за що ми їм щиро вдячні. Думаю, батькам теж приємно бачити своїх дітей із нестримним бажанням вивчати іноземні мови. Та найголовніше, що всі, закріпивши знання у нетрадиційний спосіб, були ситі та щасливі.

Вчителька польської мови п.Ольга Пилипів