новини

Шкільний відпочинок на Вовчинецьких горах

Зима — найвеселіший і радісний час року. А для дітей — це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав і не мріяла б взимку після школи пошвидше піти у двір на прогулянку.

Усі дітки нашої школи з нетерпінням чекали цієї суботи! Тому що їх очікувала незвичайна поїздка. Вони підготували санки, рукавички теплий одяг і гарний настрій! Час пролетів неймовірно швидко! Діти разом із вчителями весело з бадьорими криками та сміхом з’їжджали з високої гірки! А потім знову і знов піднімались! Нескінченна енергія, веселий сміх та чудовий настрій був у всіх!

Це була цікава, весела та незабутня поїздка для учнів! Усі батьки та діти щиро вдячні за організацію та гарно проведений час!

Ми відчули велику радість, море позитивних емоцій і родинну єдність від проведеного часу катання на Вовчинецьких горах. З нетерпінням чекаємо наступних подорожей і нових вражень.

Анастасія Бабинська та

Ярина Бондаренко,