Актуальне інтерв'ю або думки перехожих про Тараса Шевченка на вулиці, що названа на його честь

Cьогодні,  13 березня, учні 11 класу працювали журналістами.  Почувалися спочатку не дуже комфортно, ніяковіли, не могли ввійти у роль.  А коли “засмакували”,  то потрібно було вертатися на урок.

На прохання поспілкуватися відгукнулося 18 осіб різного віку -  від 13 до 72 років.  Серед опитуваних були учні, студенти (фізики, юристи, дизайнери), працівники торгівлі,  програміст, психолог (до речі наша п.Леся), пенсіонери.

Звучали вірші “Садок вишневий коло хати”, “Заповіт”, “Думи мої”.

Нас потішило, що творчість Т.Шевченка  - актуальна, що рідко хто помилився, називаючи дату народження і смерті поета, що зрештою, не плутають Поета і знаного футболіста тощо.

Але, як кажуть, у бочці з медом є ложка дьогтю.

Деякі з опитуваних не хотіль “напрягатися, бо відпочивали”, дехто поплутав вірш Т.Шевченка з віршем І.Франка, дехто думав, що йому байдуже, що неосвічений…

Залишимо це без коментарів. Але хочеться відзначити, що для молоді актуальність Т.Шевченка - незаперечнний факт. Що ходять по вулиці, яка названа на честь Поета, його ...Діти. І вони знають Заповіт Пророка.

Для вас трудилися, працювали,

складали, знімали, опитували і фоткали

Франчук Максим

Тумир Анастасія