День добровольця

Учора, 14 березня, в День добровольця, до Католицької школи-гімназії св. Василія Великого завітав боєць АТО з добровольчого батальйону «Гарпун», батько учениці 1(5) класу Петро Гавриш.

Він розповів старшокласникам про перебування добровольців у нелегких умовах війни, їхній побут, виживання, силу та стійкість духу.

Пан Петро представив історії своїх бойових побратимів за допомогою  відеороликів, які зробили разом зі своїми друзями, з якими їм довелося пройти найжорсткіші випробування війни. Не обійшлося в їхніх розповідях і без курйозних випадків, які траплялися під час служби. Та у цьому всьому добровольців єднала одна спільна мета – захист своєї Батьківщини.

Такі зустрічі і почуті історії  - дуже важливі для кожного з нас. Адже тільки тепер розуміємо, що майбутнє України – також і в наших руках. Приклад добровольчого батальйону «Гарпун» - це зусилля багатьох молодих та ініціативних людей, щоб змінити долю України, щоб у нащій державі нарешті запанував мир та спокій.

Насамкінець директорка школи-гімназії с.Єремія Стеблина вручила подячну грамоту від Митрополита Володимира Війтишина за вагомий особистий внесок в розвиток Католицької школи-гімназії.

Анна КОПЧУК-КАШЕЦЬКА,

15.03.2018